Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Turniej z tradycją.
W niedzielne przedpołudnie 29 marca na sali gimnastycznej w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w którym udział wzięły zespoły z Drezdenka, Kostrzyna oraz Górzycy.                                               
Czytaj całość…
 
KLASYFIKACJA PO III EDYCJACH TURNIEJACH TENISA STOŁOWEGO GRAND PRIX GÓRZYCY '2009
Czytaj całość…
 
WYNIKI III EDYCJI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO GRAND PRIX GÓRZYCY 2009

W sobotę 28 III 2009r. w godzinach popołudniowych rozegrano III turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  Przy bardzo wysokiej frekwencji (35 uczestników) zawody rozegrano  - zgodnie z regulaminem – w czterech kategoriach wiekowych. Rywalizacja toczyła się przez ponad 2,5 godziny na pięciu stołach.
Poniżej przedstawiam zwycięzców w poszczególnych kategoriach:Czytaj całość…
 
Koncert ku czci Jana Pawła II
Serdecznie zapraszamy Wszystkich mieszkańców Gminy na uroczysty koncert "Memento Mori - wspomnienie o Janie Pawle II" połączony z czytaniem poezji, który odbędzie się dnia 5 kwietnia 2009r. o godz. 17:00 w Kościele pw. Matki Łaski Bożej w Górzycy.
 
Wielkanocny konkurs recytatorski
Wszystkich miłośników poezji zapraszamy na Wielkanocny konkurs recytatorski.
Czytaj całość…
 
Bądz aktywną mamą druga edycja
Gminne Centrum Informacji w Górzycy przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Zielonej Górze zorganizowało kolejne szkolenie pn. Mama aktywna zawodowo.
Czytaj całość…
 
Uwaga rolnicy
Gminne Centrum Informacji informuję, że dnia 20  marca 2009r. o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie którego celem będzie wypełnianie wniosków o dopłaty rolnicze.Spotkanie przeprowadzi Starszy Specjalista do Spraw ogólno - rolnych pani Janina Mirowska. Zapraszamy zainteresowanych
 
Błyskawiczny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych - rozegrany

Zgodnie  z kalendarzem imprez sportowych - na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy w dn. 14.03.2009r. o godz. 10:00 na boisku wielofunkcyjnym odbył się BłyskawicznyTurniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych zespołów pięcioosobowych.

Czytaj całość…
 
KLASYFIKACJA PO II TURNIEJACH
Klasyfikacja po dwóch turniejach przedstawia się następująco..
Czytaj całość…
 
WYNIKI II TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO GRAND PRIX GÓRZYCY 2009
W sobotę 07 III 2009r. w godzinach popołudniowych rozegrano II turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  Przy bardzo wysokiej frekwencji (45 uczestników) zawody rozegrano  - zgodnie z regulaminem – w czterech kategoriach wiekowych. Rywalizacja toczyła się przez ponad 3 godziny na pięciu stołach.
Poniżej przedstawiam zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 nast. » koniec »»

Pozycje :: 991 - 1001 z 1081