Aktualności
Projekt pn. Lubuska akademia kompetencji językowych i komputerowych
W dniu 28.09.2019 w Gminnym Centrum Informacji w Górzycy zakończyło się szkolenie z języka angielskiego. Grupa 11 osobowa przez 248 godzin lekcyjnych nabywała wiedzę na poziomie A, B lub C zakończoną egzaminem zdobywając certyfikat.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia z Programowania i Robotyki


 
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca.
Dnia 21 września 2019r. na stadionie Kompleksu Sportowo – Rehabilitacyjnego w Górzycy odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Festyn Jesienny w Zamku Trebnitz.
W festynie udział wzięli pracownicy GOK , dzieci z gminy Górzyca wraz z rodzicami oraz sekretarz Gminy Górzyca Pani Anna Kwiek-Judycka z rodziną. W programie festynu znalazły się m.in. pokaz mody , tradycyjny konkurs kulinarny, spektakl teatralny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Heinersdorf pt. ”Piraci nie czytają”, zespół ze świetlicy w Heinersdorf z aktualnymi hitami i piosenkami własnymi, muzyczne intro w wykonaniu orkiestry jazzowej PROKOPÄTZ, oraz urozmaicony program rozrywkowy dla dzieci :dmuchany zamek, zabawy, strzelanie z łuku, malowanie buzi, przejazd traktorem. Festyn zakończył się ogniskiem.
Czytaj całość…
 
Świetny występ Dominiki w Tennis Europe w Niemczech
Dominika Podhajecka zajęła fantastyczne miejsce 5-8 w grze pojedynczej w Tennis Europe International Playsight Cup do lat 14 w Hoehr-Grenzhausen koło Koblenz po pokonaniu tenisistki ze ścisłej czołówki Europy rocznika 2006!
Czytaj całość…
 
Jesienne spotkanie z sadem
 
Las w słoiku - Mały Ogrodnik
17 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbyły się zajęcia pn." Las w słoiku - Mały Ogrodnik". Dzieci sadziły własne kompozycje roślinne do szklanych naczyń. W słoikach znalazły się wrzosy, kaktusy, szyszki, muszelki, kamyki ozdobne oraz wiele innych materiałów. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, oryginalnością i starannością. Ich prace można podziwiać w Gminnym Ośrodku Kultury. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.
Czytaj całość…
 
Obóz Piłkarski
Salis CRI Camp. Obóz przeznaczony dla dziewczynek i chłopców w wieku 9-18 lat, niezależnie od przynależności klubowej, zajmowanej pozycji i poziomu umiejętności.

 
Turniej Tenisa Ziemnego im. Ryszarda Domagały.
Dnia 15 września 2019r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego odbył się kolejny Turniej Tenisa Ziemnego im. Ryszarda Domagały. W turnieju wzięło udział 30 zawodników, zostały utworzone trzy kategorie: - kobiety OPEN, mężczyźni do 50 lat, mężczyźni 50 lat i powyżej. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Wójt gminy Górzyca Pan Robert Stolarski, o regułach przypomniał Pan Zbigniew Hołowacz. Tenisistom grę utrudniał wiatr, ale wszystkie mecze udało się rozegrać i wyłonić zwycięzców. Zawodnicy mieli zapewnioną kawę, herbatę , wodę, batoniki energetyczne oraz pyszną zupę gulaszową. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody pieniężne. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 1299