Aktualności
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca
Dnia 31.08.2019r. na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem znajdującym się poniżej. Serdecznie Zapraszamy!
Czytaj całość…
 
Kulinarne inspiracje
Dnia 17.07.2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbyły się "Kulinarne inspiracje". Podczas zajęć dzieci piekły pyszne babeczki i rogaliki, jak również przygotowywały stół na swoje wymarzone urodziny. Dzieci wykazały się kreatywnością, oraz zdolnościami kulinarnymi. Był to miło spędzony czas i fajna zabawa, przekonajcie się sami.
Czytaj całość…
 
Koncert pod chmurką
11.07.2019r w Parku przy ulicy Ogrodowej odbył się Koncert pod chmurką kwartetu AQUATRET pt. "Cudze chwalicie swego nie znacie..." Zespół zaprezentował utwory od Stanisława Moniuszki po Maanam. Można było usłyszeć takie utwory jak: Pod Papugami, Autobiografia, Tango Milonga, Tyle słońca w całym mieście i wiele innych...Koncert przepleciono informacjami, ciekawostkami o dziełach i kompozytorach. Ciekawa aranżacja utworów i piękna pogoda wprowadziła słuchaczy w klimatyczny nastrój. Koncert był wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie wakacyjnego popołudnia.
Czytaj całość…
 
Podium w debiucie Dominiki w Tennis Europe do lat 16 w Chorwacji!
Dominika Podhajecka zajęła 3 miejsce w grze podwójnej w Tennis Europe do lat 16 na przepięknym obiekcie Tenis Centar PUNTA na chorwackiej wyspie Lošinj. Zawodniczka GKT Smecz Górzyca wystąpiła w deblu u boku Julii Chodkowskiej (MTC Warszawa). W pierwszej rundzie polska para pokonała niespodziewanie (6:4, 1:6, 10:5 -w super tie braku) starsze rywalki z Włoch - Alice Marietti i Maria Gaia Meneguzzo. W ćwierćfinale Dominika i Julka postarały się o jeszcze większą niespodziankę i po najlepszym meczu w turnieju nie dały szans (6:1, 6:3) pewnej siebie parze starszych i rozstawionych z nr 3 Chorwatek - Hana Sokolovic i Nika Dundovic. W półfinale Polki musiały już jednak uznać wyższość pary rosyjsko-włoskiej - Maria Studennikova i Margherita Marcon rozstawionej z nr 1. Wynik 6:3, 6:0 kompletnie nie oddaje sytuacji na korcie. W pierwszym secie nasze reprezentantki prowadziły już 3:1, a po kontrowersyjnej „złotej piłce” zamiast 4:1 zrobiło się 3:2. Niestety to był przełomowy moment meczu, w którym od tej pory w decydujących momentach bardzo wyrównanych gemów piłki na swoją korzyść rozstrzygały wyłącznie bardziej doświadczone rywalki. Faworytki wygrały wszystkie (5 lub 6) złote piłki w meczu (system bez przewag). W grze pojedynczej Dominika niestety odpadła już w pierwszej rundzie, gdyż na jej drodze stanęła starsza aż o 3,5 roku Mare ZUNIC - rozstawiona Chorwatka. Zaznaczyć należy, że podopieczna trenerów Marcina Pagóra i Daniela Podhajeckiego była najmłodszą uczestniczką zawodów ADRIATIC CUP w miejscowości Veli Lošinj. Górzycki Klub Tenisowy SMECZ otrzymał dofinansowanie na realizację zadania ”Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w turniejach Tennis Europe” w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego konkursu na realizację zadań publicznych, a tym samym dofinansowany został wyjazd Dominiki na Turniej Tennis Europe ADRIATIC CUP U16 oraz TE MARINA SR OPEN U14 (Portoroz Słowenia w kolejnym tygodniu). Dziękujemy. Dziękujemy również firmie TOP UBEZPIECZENIA ze Słubic za całoroczne ubezpieczenie Dominiki.
Czytaj całość…
 
Turniej Siatkówki Plażowej
Dnia 03.07.2019r na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym w Górzycy odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Udział wzięły cztery drużyny: dwie z Rzepina, Górzycy i Lasek Lubuskich. Podczas rozgrywek towarzyszyła miła zabawa z odrobiną rywalizacji. Po zakończonych zmaganiach wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, nagrodami rzeczowymi i zaproszeni na poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za udział, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na następny turniej.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy! Kwartet


 
Mini Zoo
Wczoraj 02.07.2019r. dzieci z Pracowni Edukacji Kulturalnej wyjechały na wycieczkę do Mini Zoo w Mostkach koło Świebodzina. Przedszkolaki wyruszyły szkolnym gimbusem dzięki uprzejmości Pana Wójta. Droga minęła szybko i przyjemnie. Po przyjeździe na miejsce wszystkie dzieci przywitał okazały paw, który dumnie prezentował swój wielki ogon. Przedszkolaki zachwycały się kozami, które można było obserwować z bardzo bliska. Maluchy miały okazje pogłaskać te ciekawskie zwierzęta. Odwiedziły również krówki , zebry, świnki, bażanty, małpy, słodkie króliczki oraz wiele innych zwierząt. Po zwiedzaniu przyszedł czas na obiadek i odpoczynek. Zmęczone ale zadowolone wszystkie maluchy wróciły do przedszkola.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy! Kulinarne inspiracje


 
Serdecznie zapraszamy!


 
"Zakończenie Roku Przedszkolnego"
Dzisiaj przedszkolaki z Pracowni Edukacji Kulturalnej w Górzycy świętowały zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się o godz.11:00 przywitaniem przybyłych gości. Dzieci przedstawiły program artystyczny, śpiewały i recytowały wiersze. Podziękowały wszystkim osobom zaangażowanym w życie przedszkola. Siedmioro z nich pożegnało przedszkole i jako dumni absolwenci rozpoczęli wakacje. Za dwa miesiące spotkają się w zerówce. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 1261