Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Dominika ze złotem i srebrem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w Smolcu!
Dominika ze złotem i srebrem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w Smolcu!
Na kortach efektownego obiektu tenisowego w Smolcu pod Wrocławiem rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek (do lat 12) - Otwarte Mistrzostwa Smolca. Organizatorem zawodów był UKS SPORTAKUS Wrocław. W tych silnie obsadzonych zawodach Polskiego Związku Tenisowego kolejny raz świetnie spisała się Dominika Podhajecka. Zawodniczka GKT Smecz Górzyca zwyciężyła w grze podwójnej oraz zajęła drugie miejsce w grze pojedynczej.
 
 

Czytaj całość…
 
Czym byłby świat bez kobiet  matek, babć, żon, córek
8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. To dzień wyjątkowy, przede wszystkim dla Pań. Większość z nich tego dnia cieszy się niezwykle z otrzymanych kwiatów i  życzeń. Jednak kwiaty i życzenia to nie wszystko. Bardzo istotne jest miłe spędzenie tego jedynego dnia w roku. Warto zatem sprawić, aby tego dnia każda kobieta poczuła się rzeczywiście wyjątkowo i pięknie. W związku z tym , po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zorganizował 11 marca 2018r. 

Czytaj całość…
 
Konkurs na Eko-zajączka Wielkanocnego

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do Pracowni Edukacji Kulturalnej przy GOK! Przypominamy o Konkursie na ,,Eko-zajączka wielkanocnego"!

 

 

 
PODSUMOWANIE GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2017/2018

W piątek 02.03.2018r. w godzinach popołudniowych rozegrano IV turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  W zawodach udział wzięło  24 pingpongistów. 
Po zakończonej rywalizacji przy stołach, podsumowano wyniki współzawodnictwa w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców IV turnieju:
Czytaj całość…
 
Podsumowanie GRAND PRIX w tenisie stołowym 2 marca!
Zapraszamy już w najbliższy piątek tj. 2 marca 2018 r. na podsumowanie GRAN PRIX w tenisa stołowego 2017/2018


 
Counter - Strike dla młodzieży
23.02.2018 r. w Gminnym Centrum Informacji został zorganizowany turniej komputerowy Counter - Strike dla młodzieży


 
Regulamin Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę
Regulamin Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę, kraszankę i stroik wielkanocny 2018! Zachęcamy wszystkich do udziału!


 
Na Feriadzie fajnie jest, co dzień dużo dzieje się
Jak co roku  Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy z myślą o dzieciach odpoczywających od nauki zorganizował w terminie 19-23 lutego 2018r. „Feriadę”. W programie tegorocznej „Feriady” znalazły się różnorodne zajęcia  mające na celu pobudzenie kreatywności oraz ciekawe i  aktywne  spędzenie  czasu wolnego od nauki. Przez cały tydzień  w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbywały się zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów. Tegoroczną „Feriadę” dzieci rozpoczęły od pogadanki z policjantami na temat  bezpieczeństwa podczas wypoczynku .Program tegorocznej „Feriady” był bardzo urozmaicony, dzieci m.in wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez Młodzieżowe Centrum Karier z Kostrzyna nad Odrą , podczas których  w formie quizów, konkursów i zabaw poznawały tajniki zawodów, bawiąc się doskonaliły język niemiecki , przygotowały maski karnawałowe na bal i wzięły udział w „Warsztatach filcowania”  w Muzeum Łąki z użyciem wełny z owiec hodowanych w Owczarach. Nie lada atrakcją okazał się wyjazd do Fun Jump – parku trampolin w Gorzowie Wlkp., który był nie tylko dobrą zabawą, ale również świetnym sposobem na zbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi. W programie „Feriady” nie zabrakło  spektaklu teatralnego dla wszystkich chętnych dzieci pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Podsumowaniem całotygodniowych zajęć był bal karnawałowy z konkursami poprzedzony wspólnym pieczeniem i degustacją pizzy. Każde dziecko otrzymało za udział w „Feriadzie”  pamiątkowy dyplom i słodki upominek .
W każdym dniu dzieci  otrzymały ciepłą zupkę, a w drodze powrotnej z wycieczki posiłek zjadły w Mc Donaldzie.
Dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Górzyca za udostępnienie gimbusa na wyjazd, Policjantom z Komisariatu Policji w Górzycy  oraz  Paniom  ,które pomogły nam przy organizacji zajęć: Pani Aleksandrze Murawskiej, Pani Jolancie Zarzeckiej i Paniom z Młodzieżowego Centrum Karier w Kostrzynie nad Odrą.
Czytaj całość…
 
Dominika kolejny raz podwójną mistrzynią województwa lubuskiego
W dniach 24-25.02 2018 r. na kortach hali tenisowej MOSiR w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Skrzatek i Skrzatów (do lat 12). Organizatorem zawodów był Związek Tenisa Województwa Lubuskiego.
Zgodnie z planem do rywalizacji, po kontuzji wróciła Dominika Podhajecka, która potwierdziła swoją dominację w województwie. 
Zawodniczka GKT Smecz Górzyca odniosła komplet efektownych zwycięstw nie tracąc w zawodach nawet seta. W decydujących spotkaniach Dominika pokonała 6:2, 6:1 Natalię Zych (Klub Tenisowy Żary), a w meczu finałowym stojącym na najwyższym poziomie sportowym 6:0, 6:4 Julię Piotrowską  (UKS Dwójka Zielona Góra).
W grze podwójnej Dominika w parze z Julią Piotrowską pokonały w finale 6:1, 6:0 Natalię Zych i Magdalenę Martyniak (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra).
Cieszy nie tylko podwójne zwycięstwo Dominiki, ale również fantastyczny poziom gry, za który podopieczna trenerów Daniela Podhajeckiego i Roberta Godlewskiego wynagradzana była gromkimi brawami, a po spotkaniach odbierała słowa uznania i gratulacje od kibiców i trenerów.
GKT Smecz Górzyca zachęca sponsorów do wspierania rozwoju niezwykle dynamicznie rozwijającej się sekcji tenisowej skupiającej utalentowane dzieci ze Słubic, Kostrzyna Nad Odrą, Rzepina, Ośna, Górzycy, czy Słońska.

Czytaj całość…
 
Rekrutacja do Pracowni Edukacji Kulturalnej 2018/2019


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 1105