Aktualności
PODSUMOWANIE GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2018/2019


W piątek 22 lutego 2019r.  rozegrano FINAŁOWY turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  
W zawodach udział wzięło  31 pingpongistów, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
KATEGORIA: chłopcy (żacy)
1. Czarnogrecki Wiktor  
2. Krzyżanowski Szymon
3. Horbejczuk Oskar
KATEGORIA: dziewczęta (żaczki)
1. Grobelna Lena 
2. Kucharczyk Oliwia 
3. Jaworska Amelia
KATEGORIA: KOBIETY (OPEN)
4. Koryzna Klaudia  
5. Koryzna Roksana 
6. Skorupska Weronika 
KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI do 30 lat
1. Dybka Bartosz
2. Dębczyński Rafał 
3. Czarnogrecki Oskar
KATEGORIA: mężczyźni 31 - 54 lat
1. Tomczak Robert
2. Ciulkiewicz Mirosław
3. Urbański Krzysztof
KATEGORIA: mężczyźni 55 lat i powyżej
1. Cybulski Zbigniew 
2. Walczak Zenon 
3. Borkowiak Jerzy 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary z rąk Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy – Małgorzaty Gniewczyńskiej. 
Ponadto wyróżniono najmłodszego uczestnika zawodów – Szymona Wianeckiego  oraz najstarszego – Franciszka Marfiewicza. Pamiątkową statuetkę otrzymał  współorganizator zawodów – Robert Wojtczak. Dyplomy uznania i podziękowanie za pracę z młodzieżą skierowano do Krzysztofa Urbańskiego i Henryka Grabowskiego.
Dziękujemy wszystkim rodzicom i sympatykom tenisa stołowego za wytrwałość i wsparcie. Do zobaczenia jesienią br., kiedy ruszy kolejna edycja naszych zawodów.

Czytaj całość…
 
Zapraszamy!

 
Bal karnawałowy w Pracowni Edukacji Kulturalnej.
Dnia 21 lutego Pracownia Edukacji Kulturalnej zmieniła się w wielką salę balową. Na uroczystość przybyli; piraci,księżniczki,superbohaterowie,policjanci,piłkarze,króliczki i kotki. Dzieci brały udział w konkursach ,tańczyły i podjadały słodkości. Wszystkim gościom dopisywał humor , a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy!


 
Targi Edukacyjne


 
HIT 2018 dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy
15 lutego 2019r. pani Małgorzata Gniewczyńska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy na uroczystej Gali ogłoszenia wyników Przedsięwzięcia Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionów 2018 – Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, która odbyła się w Poznaniu odebrała Rubinowy HIT 2018 dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy za atrakcyjną ofertę kulturalno-rekreacyjno-sportową dla społeczności lokalnej, regionalnej i klientów zagranicznych.
Do konkursu zostało zgłoszonych 338 firm, przedsiębiorstw, banków, jednostek… województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Po zapoznaniu się z przedstawioną ofertą i wizytacją w zgłoszonych podmiotach kapituła konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić 86 firm, w tym Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy.
- …jest to dla Nas szczególne wyróżnienie i prestiż mówi dyr. Małgorzata Gniewczyńska, tym bardziej, że do konkursu Gminny Ośrodek Kultury zgłosiła prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ośnie Lubuskim Pani Aniela Kijkowska. Jest nam niezmiernie miło, że osoby z zewnątrz dostrzegają nasze działania i starania. Serdecznie dziękujemy Pani Prezes.

Agnieszka Bańka
Czytaj całość…
 
Koncert Walentynkowy "Romans".
W dniu 17.02.2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbył się koncert walentynkowy pt."Romans". Mim i Aktorka w zabawny sposób opowiedzieli o perypetiach życia codziennego. W miły i w sentymentalny nastrój wprowadził nas piękny głos wokalistki. Spektakl był wyjątkowym pomysłem na wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
"Kreatywne walentynki"
W tym roku postanowiliśmy spędzić walentynki kreatywnie. 14 lutego spotkaliśmy się na warsztatach z szycia dla dzieci .Uczestnicy poznali podstawy szycia ręcznego oraz stawiali pierwsze kroki w obsłudze maszyny do szycia .Dzieci uszyły przepiękne walentynkowe breloczki ,które jak się dowiedzieliśmy posłużą im jako walentynkowe prezenty.Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za wspólnie miło spędzony czas.
Czytaj całość…
 
"Piękno wokół nas"

Dnia 06 lutego 2019. do Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy zagościł pan Janusz Stopiński ze swoją galerią obrazów. Mieszkańcy gminy Górzyca mieli możliwość oglądania przepięknych obrazów o różnej tematyce. Artysta w niezwykły sposób łączy ze sobą kolory i dobiera barwy, pozornie proste, a zarazem piękne. Wszyscy mieli możliwość spotkać się z malarzem, który w ramach warsztatów malarskich z chęcią opowiadał o swojej twórczości i technice malowania szpachelką .Każdy mógł także spróbować swoich sił i umiejętności. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Odwiedzili nas mieszkańcy gminy Górzyca, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Górzycy oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Żabic. Polecamy wszystkim na własne oczy zobaczyć twórczość pana Janusza Stopińskiego. Obok Jego prac na pewno nie da się przejść obojętnie.
W naszej opinii malarz zasługuje na ogromne uznanie. Obrazy wywołują emocje i nie pozwalają o sobie zapomnieć, a to według nas wyznacznik prawdziwego talentu ich Twórcy.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 1226