Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Tor jeździecki

Uwaga!!!

Trwa remont toru jeździeckiego dla koni. W związku z powyższym tor będzie nieczynny do zakończenia prac remontowych.Planowane zakończenie do połowy maja. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr. tel 0957591584

 
Ekologia w naszej Gminie

Dnia 15.04.2008r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się konkurs plastyczny dotyczący Ekologii w Gminie Górzyca. W konkursie udział wzięły dzieci oraz młodzież z Zespołu Szkół w Górzycy. Uczestnicy konkursu wykonywali szereg zadań mających na celu pokazanie jak wazna jest troska o środowisko. Godnym podkreślenia jest fakt, iż najmłodszy uczestnik konkursu miał 7 lat. Wszyscy obecni stwierdzili jednogłośnie, że takie inicjatywy są potrzebne i kształcą w świadomości najmłodszych troskę o środowisko.

 
I edycja konkursu literackiego,,O Pióro Wójta Gminy Górzyca Rozstrzygnięta!
 Wybrany obraz


 

Czytaj całość…
 
PROGRAM OBCHODÓW MAJÓWKI 2008
 
Czytaj całość…
 
Szkolenie Wspinaczkowe

 Wybrany obraz

Dnia 15.04.2008r. odbyło się na terenie Kompleksu Sportowo
–Rehabilitacyjnego szkolenie
na operatora ścianki wspinaczkowej. Szkolenie prowadził wieloletni
wspinacz Przemysław
Ballada z Dolnośląskiej Szkoły Wspinania obecnie mieszkający w
Szczecinie. W szkoleniu udział wzięli: Roman Raźny, Zbigniew Hołowacz oraz Adam
Kowalczyk. Jest to naprawdę fajna zabawa, ale jednocześnie wymagająca  wiele
wysiłku, stwierdzili jednogłośnie uczestnicy szkolenia.

     
 
I Letnie Grand Prix Intermarche w Tenisie Ziemnym Odwołane!!!

 Wybrany obraz

I Letnie Grand Prix Intermarche w Tenisie Ziemnym z powodu złych warunków atmosferycznych odwołane. Turniej odbedzie się w dniach 10-11maja. Wszelkich informacji udziela Adam Kowalczyk pod nr tel. 0957591584. Zapraszamy

 
Rozpoczynamy Sezon Tenisowy w Górzycy!!!
ImageWarto na wstępie podkreślić, iż imprez takiego formatu, o takim nakładzie finansowym w woj.lubuskim jeśli chodzi o amatorski tenis ziemny jest niewiele a co więcej - można powiedzieć, że prawie w ogóle nie ma. Udało sie dzięki staraniom Władz Gminy Górzyca, Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego pozyskać sponsora strategicznego Intermarche Kostrzyn.
Czytaj całość…
 
Udane widowisko piłkarskie
W dniu 05.04.2008r. odbył sie mecz piłki nożnej między gospodarzami Ilanką Rzepin(5 miejsce w tabeli) a Czarnymi Żagań (I miejsce w tabeli) Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. W pierwszej połowie przewagę miała drużyna z Żagania,ale brakowało im szczęścia.Jak to w sporcie bywa jeżeli nie wykorzystuje się szans często los się odwraca.Tak sie stało.
Czytaj całość…
 
Wielki Powrót
W dniu 10.04.2008r na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyło się spotkanie pani Dyrektor Małgorzaty Gniewczyńskiej, V-ce Dyrektora OSiR Słubice Ryszarda Chusteckiego no i oczywiście wielkiego sportowca, lekkoatlety, autora wspomnień "Przeskoczyłem siebie" (1985), pierwszego Polaka, który 30 lipca 1964r.na zawodach w Sztokholmie skoczył 2,20 m. Edwarda Czernika. Rozmawiano o przyszłości lekkiej atletyki na terenie naszej Gminy, a także powiatu. Ostatecznie ustalono, że pan Edward Czernik zajmie się sekcją lekkiej atletyki, a konkretnie będzie przekazywał swoje ogromne oświadczenie z dyscypliny, którą zajmował się przez długie lata, czyli skokiem wzwyż.
Czytaj całość…
 
I edycja konkursu literackiego
ImageZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I edycji konkursu literackiego  – na najciekawszą, zasłyszaną lub wymyśloną legendę, baśń lub wiersz związany z Górzycą i jej okolicami „O Pióro Wójta Gminy Górzyca”
 
«« start « poprz. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 nast. » koniec »»

Pozycje :: 969 - 979 z 979