Aktualności
Uwaga!
W związku z potwierdzeniem obecności koronawirusa w województwie lubuskim i zagrożeniem epidemiologicznym związanym z jego obecnością , mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy i zaproszonych gości oraz minimalizację kontaktów podjęliśmy decyzję o odwołaniu w dniu 8 marca 2020 r. imprezy z okazji Dnia Kobiet, tym samym badań mammograficznych prowadzonych przez NZOZ „Diagnostyk” w Zielonej Górze . Impreza odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy Państwa na stronie i facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
 
Konkurs Wielkanocny " na najładniejszą pisankę, kraszankę i koszyczek wielkanocny"
 
Zapraszamy!
 
Świetny występ Dominiki na Tennis Europe w Holandii
Bezpośrednio po udanych zawodach na Litwie Dominika Podhajecka z powodzeniem wzięła udział w kolejnym turnieju Tennis Europe - INTIME Tennis Direct Junior Open w miejscowości Zoetermeer w Holandii. Lubuszanka tym razem wystąpiła w zdecydowanie najliczniejszej kategorii do lat 14-u. W kategorii tej rozgrywano eliminacje z drabinką aż na 64 zawodniczki (pełną), a następnie turniej główny również na 64 uczestniczki (były to największe zawody w jakich grała dotychczas Dominika, na największym obiekcie tenisowym).
Czytaj całość…
 
Gala Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur
W dniu 22 lutego br. na uroczystej Gali Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska odebrała wyróżnienie w kategorii Impreza roku 2019 - Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca. Turniej odbył się już po raz czwarty na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy. Na kolejny zapraszamy 22 sierpnia 2020r., który w tym roku połączony zostanie z Igrzyskami sołeckimi. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w organizację tego wydarzenia sportowego. Gratulujemy nominowanym i wyróżnionym!.
Czytaj całość…
 
PODSUMOWANIE GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2019/2020
W piątek 21 lutego 2020r. rozegrano FINAŁOWY turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło 48 pingpongistów, którzy rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych.
Czytaj całość…
 
"Kobiety o Kobietach"
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet, który odbędzie się 8 marca 2020 br. o godz. 16:00 na sali konferencyjnej w Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich.🌷🌺🌸

 
"Kolacja walentynkowa"
14 lutego 2020r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy po raz drugi odbyła się kolacja walentynkowa wylicytowana podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć Państwo Emilię i Mariusza Świtalskich. Było nam bardzo miło stworzyć romantyczny nastrój i umożliwić spędzenie walentynkowego wieczoru tylko we dwoje.
Czytaj całość…
 
Walentynki na wesoło!
Serdecznie zapraszamy na Kabaret z Konopi 16 lutego br. godz. 17:00 Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy Cena biletu 15zł, do nabycia w biurze GOK💖

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 89 - 99 z 1356