Aktualności
Przeżyj piłkarską przygodę
 
Uwaga!
Zajęcia z Programowania i Robotyki zaplanowane na dzień 07.10.2019r. zostają przeniesione na dzień 14.10.2019r. godz. 16:30. Pozdrawiamy i do zobaczenia
Czytaj całość…
 
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI PATRIOTYCZNEJ DLA PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Czytaj całość…
 
Kotylion niepodległościowy 2019r
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pn. Kotylion niepodległościowy 2019r
Czytaj całość…
 
Projekt pn. Lubuska akademia kompetencji językowych i komputerowych
W dniu 28.09.2019 w Gminnym Centrum Informacji w Górzycy zakończyło się szkolenie z języka angielskiego. Grupa 11 osobowa przez 248 godzin lekcyjnych nabywała wiedzę na poziomie A, B lub C zakończoną egzaminem zdobywając certyfikat.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia z Programowania i Robotyki


 
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca.
Dnia 21 września 2019r. na stadionie Kompleksu Sportowo – Rehabilitacyjnego w Górzycy odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Festyn Jesienny w Zamku Trebnitz.
W festynie udział wzięli pracownicy GOK , dzieci z gminy Górzyca wraz z rodzicami oraz sekretarz Gminy Górzyca Pani Anna Kwiek-Judycka z rodziną. W programie festynu znalazły się m.in. pokaz mody , tradycyjny konkurs kulinarny, spektakl teatralny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Heinersdorf pt. ”Piraci nie czytają”, zespół ze świetlicy w Heinersdorf z aktualnymi hitami i piosenkami własnymi, muzyczne intro w wykonaniu orkiestry jazzowej PROKOPÄTZ, oraz urozmaicony program rozrywkowy dla dzieci :dmuchany zamek, zabawy, strzelanie z łuku, malowanie buzi, przejazd traktorem. Festyn zakończył się ogniskiem.
Czytaj całość…
 
Świetny występ Dominiki w Tennis Europe w Niemczech
Dominika Podhajecka zajęła fantastyczne miejsce 5-8 w grze pojedynczej w Tennis Europe International Playsight Cup do lat 14 w Hoehr-Grenzhausen koło Koblenz po pokonaniu tenisistki ze ścisłej czołówki Europy rocznika 2006!
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 89 - 99 z 1292