Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Regulamin Olimpiady Sołectw!
Regulamin Olimpiady Sołectw jest już dostępny do pobrania.

>> regulamin <<
 
Zajęcia kulinarne 22.04.2017 r. (sobota)
Dnia 22.04.2017 r. w Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich obyły się zajęcia kulinarne dla dzieci z terenu Gminy Górzyca.
Czytaj całość…
 
Najładniejsze stroiki i pisanki wybrane!
W środę 12 kwietnia podczas symbolicznego śniadanka wielkanocnego podsumowane konkurs wielkanocny „na najładniejszą pisankę i stroik wielkanocny”. Celem ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy konkursu było kultywowanie tradycji związanej z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą, pogłębianie wiedzy na temat symboliki w obrzędowości ludowej, wyszukiwanie talentów artystycznych, pobudzenie inwencji twórczej, ukazywanie pozytywnych form spędzania czasu wolnego.
Czytaj całość…
 
Kreatywne zajęcia kulinarne


 
Ruszył nabór do Programu Działaj Lokalnie  zapraszamy na spotkanie informacyjne
Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie 20 kwietnia 2017 r. o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy (sala konferencyjna). Spotkane dotyczy możliwości pozyskania dofinansowania na realizację małych projektów aktywizujących lokalne społeczności. Zaproszenie kierujemy do grup aktywnych mieszkańców – stowarzyszeń , gminnych ośrodków kultury, szkół, ochotniczych straży pożarnych, grup nieformalnych działających m.in. przy instytucjach czy organizacjach – wszystkich tych, którzy chcą realizować przedsięwzięcia o charakterze dobra wspólnego przy jednoczesnej aktywizacji mieszkańców i wsparciu dotacji z Programu Działaj Lokalnie.
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:

•       co to jest Lokalny Konkurs Grantowy Działaj Lokalnie i do kogo jest skierowany
•       co należy zrobić, by wziąć udział w Konkursie o dofinansowanie
•       na jakie projekty można dostać dofinansowanie (będzie można przedyskutować pomysły)
•       na jaki projekt można dostać dofinansowanie
•       jak uzyskać wsparcie przy pisaniu wniosku o dotację.

Czytaj całość…
 
Protokół konkursu wielkanocnego


Podczas uroczystości wystąpią uczniowie z SP w Czarnowie z montażem słowno-muzycznym przygotowanymi przez panią Wiolettę Niewiadomską. Serdecznie zapraszamy i gratulujemy zwycięzcom ! 
Czytaj całość…
 
Przypominamy!

Przypominamy, że jeszcze do poniedziałku można przynosić prace na konkurs wielkanocny! 

 

Regulamin konkursu WIELKANOCNEGO do pobrania >> > TUTAJ < << 

 
Serdecznie zapraszamy.
 
Szkoła Zywienia
Od 20 marca startuje Szkoła Żywienia powołana w ramach projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim”, realizowanego przez Powiat Słubicki. Mieszkańcy powiatu będą mogli skorzystać z zajęć teoretycznych, będących wprowadzeniem do tematyki zdrowego żywienia, a potem na chętnych czekają zajęcia praktyczne, czyli zdrowe gotowanie pod okiem fachowców!

 
Czytaj całość…
 
Integracyjne Spotkanie Kobiet (foto)
Już po raz kolejny w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbyło się Integracyjne Spotkanie Kobiet. Już przy wejściu wszystkim paniom wręczono upominki - zestawy  herbat. Po uroczystym 

powitaniu wszystkich przybyłych przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury panią Małgorzatę Gniewczyńską, głos zabrał wójt gminy Górzyca - pan Robert Stolarski, który otworzył Integracyjne 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 89 - 99 z 1007