Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
WOŚP Mamy kolejny rekord!
Znamy już końcową kwotę, którą wspólnymi siłami udało nam się zebrać podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kochani, nasza Gmina ustanowiła kolejny rekord! MAMY 17 545,95 ZŁ I 22,92 EURO!!!! BRAWO WY!!! JESTEŚCIE WIELCY!!! Wszystkim, którzy włączyli się w orkiestrowe granie serdecznie dziękujemy :)

 
26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”


- W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP

 
Warsztaty z szycia pt. ,,Uszyj sobie choinkę"
21 grudnia 2017r. w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich odbyły się warsztaty z szycia dla dzieci pod hasłem „Uszyj sobie choinkę”.
 W zajęciach uczestniczyło 8 dzielnych dziewczynek. Dzieci swoją kreatywnością i samodzielnością zaskakiwały. Owocem warsztatów
jest 16 przepięknych, kolorowych i niezwykle pomysłowych choinek.
Sporządziła: Katarzyna Dubec-Sadowska 
Czytaj całość…
 
Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w powiecie słubickim - propozycje działań


 
Wesołych Świąt!

 
Świąteczne warsztaty dla dzieci!

Serdecznie informujemy, że warsztaty zostały przełożone na 21.12.2017 r. (czwartek) godz. 17:00 w holu Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich

 
Zbieramy gadżety na WOŚP!
 Górzyca po raz kolejny weźmie w nim udział . Spotkamy się 14 stycznia 2018 r. w Centrum Spotkań 

Polsko-Niemieckich  . W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych 

oddziałów neonatologicznych -„dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
Prosimy  o wsparcie!
Jeśli macie w domu zbędne gadżety/przedmioty, które są w dobrym stanie przynieście je do nas! 

Zbieramy wszystko na organizowaną u nas loterię fantową i licytacje!

 
Spotkanie z Mikołajem

Wreszcie nadszedł dzień, na który dzieci czekały z utęsknieniem –do naszych Świetlic: Stańsk, Radówek, Laski Lubuskie, Spudłów przybył Mikołaj. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach dzieci niepokój i pytanie czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszych Świetlic? Brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszych Świetlic 6 grudnia 2017.W godzinach popołudniowych pojawił się z workiem prezentów w każdej z naszych Świetlic. Mikołaj podczas spotkania rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek, wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty można zawsze wybaczyć. Dzieci obiecały, że będą grzeczne przez cały rok. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko ,że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku. Organizatorzy kierują podziękowania w stronę Sołtysów oraz Radnych tych miejscowości przekazując wielkie dziękuję.

Sporządziła:
Halina Kowalczyk
Czytaj całość…
 
XI Festiwal Aniołów podsumowany
„Czasem anioły nie są pokryte światłem, czasem anioły nie maja wcale racji, czasem anioły nie maja nawet skrzydeł….ale nic nie może równać się z miłością którą przynoszą…”  
7 i 8 grudnia 2017 r.  do Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy kolejny raz zawitały Anioły  z  powiatu słubickiego. Festiwal  od dziesięciu lat cieszy się nie słabnącym powodzeniem i wprowadza nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia, impreza łączy w sobie teatr,  sztuki plastyczne i muzykę, pozwala zaprezentować umiejętności dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Z każdym rokiem Festiwal ma coraz większy zasięg wykraczający daleko poza granice naszej gminy. Jego uczestnicy chętnie biorą w nim udział, ponieważ daje możliwości  zaprezentowania zdolności wokalnych i umiejętności artystycznych praktycznie każdego wykonawcy, to wszystko skłoniło nas do podjęcia decyzji o jego kontynuacji w kolejnych latach.
Czytaj całość…
 
Świąteczne warsztaty!

Serdecznie informujemy, że warsztaty zostały przełożone na 21.12.2017 r. (czwartek) godz. 17:00 w holu Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 1063