Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Badania Mammograficzne!
Zachęcamy wszystkie Panie do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych! Zarejestruj się już dziś!


 
Warsztaty kulinarne!


 
Zapraszamy na Turnieje Siatkówki Plażowej!

 
Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce klas 0, 1-3 SP i przedszkoli
W dniu 12 czerwca 2018 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce, tym razem dla klas zerowych, klas I-III Szkół Podstawowych oraz przedszkolaków. Swoją gotowość do udziału w mistrzostwach zgłosiły przedszkolaczki z Niepublicznego Przedszkola ,,Słoneczko” w Górzycy oraz przedszkolaki z Pracowni Edukacji Kulturalnej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy . Natomiast starsi uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawową w Górzycy oraz Szkołę Podstawową w Czarnowie. Oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonali organizatorzy: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Górzycy, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy oraz Wójt Gminy Górzyca. Łącznie ok 150 zawodników i zawodniczek rywalizowało ze sobą w trzech konkurencjach lekkoatletycznych tj.: bieg na 40 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy medale, ponadto wszystkie przedszkolaki i uczniowie klas zerowych otrzymali dyplomy za uczestnictwo w mistrzostwach. Organizatorzy i sponsorzy zapewnili wszystkim dzieciom pieczone kiełbaski, bułeczki i napoje, ponadto każde dziecko dostało słodki deser w postaci wafelka i waty cukrowej. Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom – Polsko Niemieckiemu Stowarzyszeniu Humanitas, Piekarni ,,Bartek” w Górzycy oraz Sołtysowi i Radzie Sołeckiej Wsi Górzyca. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwał profesjonalny ratownik medyczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w Mistrzostwach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Izabela Rodziewicz
Czytaj całość…
 
Jarmark Rzeczy Używanych połączony z promocją firmy AVON
W dniu 9 czerwca 2018 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy po raz pierwszy zorganizowaliśmy Jarmark Rzeczy Używanych połączony z promocją firmy AVON. Na naszym jarmarku zorganizowano 10 stoisk, na których można było znaleźć wiele interesujących rzeczy…od części garderoby po artykuły dekoracyjne, zabawki itp. Porad kosmetycznych udzielała na swoim stoisku menadżer firmy AVON z Kostrzyna nad Odrą, natomiast dzieci mogły uczestniczyć w zabawach z Panią animatorką. Organizator zapewnił również dla dzieci słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej i popcornu. Wielbiciele piłki nożnej mogli pokibicować gospodarzom podczas meczu pomiędzy Odrą Górzyca, a Łucznikiem Strzelce Krajeńskie!

Izabela Rodziewicz
Czytaj całość…
 
Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce klas IV-VI Szkół Podstawowych, klas VII i Gim
W dniu 8 czerwca 2018 r. już po raz kolejny odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce klas IV-VI Szkół Podstawowych, klas VII SP i Gimnazjum. W tym roku do udziału zaprosiliśmy również szkoły z poza terenu naszej Gminy. Prócz uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górzycy oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Czarnowie przyjechali do nas również uczniowie Szkoły Podstawowej w Golicach i uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kowalowie. Oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonali organizatorzy: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Górzycy, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy oraz Wójt Gminy Górzyca. Łącznie ok 150 zawodników i zawodniczek rywalizowało ze sobą w czterech konkurencjach lekkoatletycznych tj.: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą. Dzięki organizatorom i sponsorom – Polsko Niemieckiemu Stowarzyszeniu Humanitas oraz Sołtysowi i Radzie Sołeckiej Wsi Górzyca na wszystkie dzieci czekały pieczone kiełbaski i zimne napoje. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwał profesjonalny ratownik medyczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w Mistrzostwach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Izabela Rodziewicz
Czytaj całość…
 
Pierwsze Integracyjne Spotkanie Przedszkolaków
Dnia 29 maja 2018 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyło się Pierwsze Integracyjne Spotkanie Przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka. O godzinie 11:00 Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Górzycy oraz Przedszkolaki z Pracowni Edukacji Kulturalnej działającej przy GOK w Górzycy przywitała Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy i zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Atrakcji było wiele, między innymi zabawa z panią animatorką, która zachwycała dzieci co róż to nowymi pomysłami – czary, malowanie, konstruowanie, zabawa z bańkami mydlanymi. Szczególnie podobał się dzieciom pokaz iluzji oraz zabawy grupowe z chustą. W chwilach pomiędzy konkursami dzieci mogły wymalować sobie kolorowe malunki na przedramieniu i buźkach. Igraszki na dmuchanym zamku zaostrzyły apetyt na tyle, że przedszkolaki ze smakiem zjadły zupkę pomidorową. Po obiadku na dzieci czekał pyszny deser w postaci waty cukrowej i lodów. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciaczkom za wspólną zabawę!

Katarzyna Dubec-Sadowska
Czytaj całość…
 
Turniej Tenisa Ziemnego znamy zwycięzców!
13 maja 2018 r. na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy odbył się pierwszy  w tym roku 
Turniej Tenisa Ziemnego w którym udział wzięło łącznie 32 zawodników i 5 zawodniczek.
Turniej rozgrywany był w 3 kategoriach. do 50 lat mężczyzn, 50 lat i powyżej mężczyzn oraz kobiety OPEN.

Oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata 
Gniewczyńska. Delegatem Lubuskiego Związku Tenisa Ziemnego był Pan Dariusz Krzeptowski, który 
wyglosił krótkie przemówienie i pomógł w losowaniu. 


Czytaj całość…
 
Po raz pierwszy w Górzycy - Jarmark rzeczy używanych!
Z Twojego strychu wysypują się rupiecie, a drzwi do piwnicy nie domykają się? Nie bądź chomikiem, sprzedaj wszystko migiem!
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprzedać i kupić!
 
 
 
Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Matki!
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 1105