Aktualności
Serdecznie zapraszamy!
 
Serdecznie gratulujemy!
Dominika Podhajecka podwójnie wyróżniona w plebiscycie Gazety Lubuskiej na najpopularniejszego sportowca juniora.
Utalentowana tenisistka GKT Smecz Górzyca odebrała dwie statuetki, za pierwsze miejsce w powiecie i drugie w województwie na uroczystej gali w urokliwym Żabim Dworze w podzielonogórskim Radwanowie.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
FERIADA 2019
W tym roku w ramach Ferii Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy przygotował dla dzieci dwie propozycje. „Kolorowy zawrót głowy” był dniem przeznaczonym na szaloną zabawę na dmuchańcu ,podczas której można było zjeść watę cukrowa, popcorn i inne słodkości..Niezwykłym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buzi, nawet długie oczekiwanie w kolejce nie zniechęcało dzieci .Do wspólnej zabawy dołączyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko”. Kolejną atrakcją tego dnia był „Język niemiecki na wesoło” podczas którego dzieci mogły doskonalić język niemiecki poprzez zabawę oraz zajęcia plastyczne, na których lepiły bałwany z wykonanej przez siebie masy solnej. Na koniec dnia dzieci otrzymały ciepłą zupkę. Kolejną atrakcją był wyjazd do kina Helios w Gorzowie Wlkp.gdzie dzieci chrupiąc popcorn, obejrzały film pt.” Mery Poppins powraca”.
W drodze powrotnej nie obyło się bez wizyty w McDonald’s.
Do zobaczenia za rok.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy na wystawę malarską.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Serdecznie zapraszamy!
 
27 Finał WOŚP 2019!

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE……..
Pod takim hasłem 13 stycznia 2019r. po raz kolejny przyłączyliśmy się do organizacji 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagraliśmy wspólnie dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wspólne orkiestrowe granie rozpoczęło się o godz. 15.00. 

Czytaj całość…
 
27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Znamy już końcową kwotę,którą wspólnymi siłami udało nam się zebrać podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Mamy 15 817,21 zł i 15 euro.Jesteście Wielcy!!! Wszystkim,którzy włączyli się w orkiestrowe granie serdecznie dziękujemy.Siema i do zobaczenia za rok.
 
Zapraszamy na ferie zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury!
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 1190