Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Konkurs na Eko-zajączka Wielkanocnego

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do Pracowni Edukacji Kulturalnej przy GOK! Przypominamy o Konkursie na ,,Eko-zajączka wielkanocnego"!

 

 

 
PODSUMOWANIE GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2017/2018

W piątek 02.03.2018r. w godzinach popołudniowych rozegrano IV turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  W zawodach udział wzięło  24 pingpongistów. 
Po zakończonej rywalizacji przy stołach, podsumowano wyniki współzawodnictwa w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców IV turnieju:
Czytaj całość…
 
Podsumowanie GRAND PRIX w tenisie stołowym 2 marca!
Zapraszamy już w najbliższy piątek tj. 2 marca 2018 r. na podsumowanie GRAN PRIX w tenisa stołowego 2017/2018


 
Counter - Strike dla młodzieży
23.02.2018 r. w Gminnym Centrum Informacji został zorganizowany turniej komputerowy Counter - Strike dla młodzieży


 
Regulamin Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę
Regulamin Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę, kraszankę i stroik wielkanocny 2018! Zachęcamy wszystkich do udziału!


 
Na Feriadzie fajnie jest, co dzień dużo dzieje się
Jak co roku  Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy z myślą o dzieciach odpoczywających od nauki zorganizował w terminie 19-23 lutego 2018r. „Feriadę”. W programie tegorocznej „Feriady” znalazły się różnorodne zajęcia  mające na celu pobudzenie kreatywności oraz ciekawe i  aktywne  spędzenie  czasu wolnego od nauki. Przez cały tydzień  w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbywały się zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów. Tegoroczną „Feriadę” dzieci rozpoczęły od pogadanki z policjantami na temat  bezpieczeństwa podczas wypoczynku .Program tegorocznej „Feriady” był bardzo urozmaicony, dzieci m.in wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez Młodzieżowe Centrum Karier z Kostrzyna nad Odrą , podczas których  w formie quizów, konkursów i zabaw poznawały tajniki zawodów, bawiąc się doskonaliły język niemiecki , przygotowały maski karnawałowe na bal i wzięły udział w „Warsztatach filcowania”  w Muzeum Łąki z użyciem wełny z owiec hodowanych w Owczarach. Nie lada atrakcją okazał się wyjazd do Fun Jump – parku trampolin w Gorzowie Wlkp., który był nie tylko dobrą zabawą, ale również świetnym sposobem na zbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi. W programie „Feriady” nie zabrakło  spektaklu teatralnego dla wszystkich chętnych dzieci pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Podsumowaniem całotygodniowych zajęć był bal karnawałowy z konkursami poprzedzony wspólnym pieczeniem i degustacją pizzy. Każde dziecko otrzymało za udział w „Feriadzie”  pamiątkowy dyplom i słodki upominek .
W każdym dniu dzieci  otrzymały ciepłą zupkę, a w drodze powrotnej z wycieczki posiłek zjadły w Mc Donaldzie.
Dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Górzyca za udostępnienie gimbusa na wyjazd, Policjantom z Komisariatu Policji w Górzycy  oraz  Paniom  ,które pomogły nam przy organizacji zajęć: Pani Aleksandrze Murawskiej, Pani Jolancie Zarzeckiej i Paniom z Młodzieżowego Centrum Karier w Kostrzynie nad Odrą.
Czytaj całość…
 
Dominika kolejny raz podwójną mistrzynią województwa lubuskiego
W dniach 24-25.02 2018 r. na kortach hali tenisowej MOSiR w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Skrzatek i Skrzatów (do lat 12). Organizatorem zawodów był Związek Tenisa Województwa Lubuskiego.
Zgodnie z planem do rywalizacji, po kontuzji wróciła Dominika Podhajecka, która potwierdziła swoją dominację w województwie. 
Zawodniczka GKT Smecz Górzyca odniosła komplet efektownych zwycięstw nie tracąc w zawodach nawet seta. W decydujących spotkaniach Dominika pokonała 6:2, 6:1 Natalię Zych (Klub Tenisowy Żary), a w meczu finałowym stojącym na najwyższym poziomie sportowym 6:0, 6:4 Julię Piotrowską  (UKS Dwójka Zielona Góra).
W grze podwójnej Dominika w parze z Julią Piotrowską pokonały w finale 6:1, 6:0 Natalię Zych i Magdalenę Martyniak (Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra).
Cieszy nie tylko podwójne zwycięstwo Dominiki, ale również fantastyczny poziom gry, za który podopieczna trenerów Daniela Podhajeckiego i Roberta Godlewskiego wynagradzana była gromkimi brawami, a po spotkaniach odbierała słowa uznania i gratulacje od kibiców i trenerów.
GKT Smecz Górzyca zachęca sponsorów do wspierania rozwoju niezwykle dynamicznie rozwijającej się sekcji tenisowej skupiającej utalentowane dzieci ze Słubic, Kostrzyna Nad Odrą, Rzepina, Ośna, Górzycy, czy Słońska.

Czytaj całość…
 
Rekrutacja do Pracowni Edukacji Kulturalnej 2018/2019


 
Dominika kilka razy na podium Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych!

Dominika Podhajecka wystąpiła z powodzeniem w kilku, najwyższej rangi turniejach Polskiego Związku Tenisowego (PZT) Skrzatek. Niestety utalentowana lubuszanka w dalszym ciągu musiała walczyć nie tylko z rywalkami na korcie, ale również z nękającymi ją kontuzjami.
Udany występ w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym (OTK) w Szczecinie, gdzie przypomnijmy Dominika 2 razy stawała na podium (3 miejsce w singlu i 2 miejsce w deblu) przypłaciła niestety kontuzją stopy, która wyeliminowała ją z prestiżowego turnieju SUPERMASTERS PZT dla najlepszej ósemki w POLSCE do lat 11 (ranking PZT), a tym samym wykluczona została z walki o wyjazd na Drużynowe Mistrzostwa Europy (koleżanki Dominiki wywalczyły brązowy medal DME).
Czytaj całość…
 
Dzień kobiet 2018 r.


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 78 - 88 z 1081