Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
,,Łączy nas historia..."
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Górzyca na trzecią edycję festynu pn. ,,Łączy nas historia..." W programie przewidzieliśmy bloki: artystyczny, historyczny i rozrywkowy. 1 września 2018 r. godz. 16.00 Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny w Górzycy 


 
Dominika Podhajecka w najlepsze ósemce Tennis Europe!
Tenisistka GKT Smecz Górzyca Dominika Podhajecka została kolejny raz powołana do National  Team Poland, tym razem na Tennis Europe w Gdańsku. To kolejne wielkie wyróżnienie i sukces utalentowanej lubuszanki.
Do rywalizacji w turnieju Lechia Tennis Cup Gdańsk przystąpili zawodnicy i zawodniczki z Rosji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Szwecji, Łotwy, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Izraela, Bułgarii oraz Polski.
Dominika rozpoczęła zawody bezpośrednio w turnieju głównym i świetnie wywiązała się z roli reprezentantki Polski.  W pierwszej rundzie tych prestiżowych zawodów podopieczna trenera Daniela Podhajeckiego nie dała szans Rosjance Marii Sergeichuk, oddając rywalce tylko jednego gema (6:1, 6:0). W walce o najlepszą ósemkę turnieju przeciwniczką lubuszanki była Lili Izabele Muraskaite z Litwy, która wcześniej pewnie (6:4, 6:0) pokonała reprezentantkę Szwecji Clarę Nilsson.  Dominika pewnie zwyciężyła w dwóch krótkich setach (6:2, 6:2). Niestety w walce o medale Dominika przegrała (0:6, 2:6) z Weroniką Ewald (GAT Gdańsk)-jedną z faworytek zawodów, czołową Tenisistką Europy, nr 1 w Polsce, wielokrotną mistrzynią kraju do lat 10 i 12 i jak się później okazało zdecydowanie najlepszą zawodniczką zawodów i zwyciężczynią Lechia Tennis Cup. Należy nadmienić, że dla Dominiki był to trzeci start w Tennis Europe, a dla Weroniki już 22! 
 

Czytaj całość…
 
Zapraszamy rodziców na zebranie!
 
Zapraszamy do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego dla dzieci!
 
"Wena" Kostrzyn najlepsza w Stańsku!
11 sierpnia 2018 roku w Stańsku odbył się po raz kolejny Turniej Siatkówki Parkowej im. Czesława 
Jermanowskiego o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzaty Gniewczyńskiej. 
Oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor GOK oraz sołtys Wsi Stańsk Pan Stanisław Kwiek.
W turnieju udział wzięło 5 zespołów. "Wena" Kostrzyn nad Odrą, "Omega" Rzepin, "Błękitni" Trześniów, 
"Agrafka" Chartów oraz "Lubuski" Stańsk. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym do dwóch 
wygranych setów. 
Czytaj całość…
 
Festyn Żegnamy wakacje! 
Wakacjada 2018 
WYDZIERANKI MALOWANKI
W dniu 2.08.2018 młodzież szkoły podstawowej miała okazję uczestniczyć w warsztatach plastyczno-technicznych  pn.. Wydzieranki ,Malowanki, Wyklejanki”. w Gminnym Ośrodku
Kultury. Gdzie mogli rozwijać swoje pasje ,a przede wszystkim rozwijać wyobraźnie.
Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem, a prace ,które  podczas nich powstały były ciekawe, co najważniejsze samodzielnie wykonane przez uczestników. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał niespodziankę oraz słodki poczęstunek.

Czytaj całość…
 
Wakacyjna wizyta dzieci z Pracowni Edukacji Kulturalnej na KSR!
Dnia 26 lipca br. dzieci, które pomimo wakacji uczęszczały do Pracowni Edukacji Kulturalnej działającej przy GOK w Górzycy odwiedziły nasz Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny. W ten upalny dzień zadbaliśmy o to, by dzieciaczki mogły schłodzić się w gabinecie hydroterapii. Przygotowaliśmy dla nich kąpiel perełkową i kąpiel wirową :) , dzięki tym atrakcjom na wszystkich małych buziach zagościł uśmiech. Po zabiegach wodnych dzieci wysuszyły się na słonecznym terenie Kompleksu, po czym udały się z powrotem do swojej sali na pyszny obiadek.

Sporządziła: Izabela Rodziewicz
Czytaj całość…
 
Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do Stańska!
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 1105