Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Dominika najlepsza w Akademii Angelique Kerber w Puszczykowie!
W Centrum Tenisowym ANGIE w Puszczykowie rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek (do lat 12). Wśród dziewcząt z całej Polski w grze pojedynczej najlepszą okazała się lubuszanka Dominika Podhajecka reprezentująca barwy GKT Smecz Górzyca!  W grze podwójnej Dominika wraz ze swoją partnerką wywalczyły 3 miejsce!
W grze pojedynczej, ze względu na wysokie rozstawienie (nr 2) Dominika miała wolną pierwszą rundę. W drugiej na drodze naszej reprezentantki stanęła Aleksandra Frątczak (BAT Bydgoszcz). Przy stanie 5:2 dla zawodniczki GKT Smecz Górzyca w pierwszym secie rywalka poddała spotkanie zgłaszając kontuzję (później rozegrała jeszcze cały mecz deblowy). 
Czytaj całość…
 
Wystawa EKO-ZAJĄCZKÓW
Zapraszamy wszystkich do podziwiania ,,Eko-zajączków wielkanocnych" autorstwa naszych małych przedszkolaków i ich rodziców. Wystawa znajduje się w holu Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich. Wręczenie nagród ufundowanych przez partnera projektu Celowy Związek Gmin CZG-12 obędzie się dnia 28 marca 2018 r. podczas uroczystego śniadanka wielkanocnego!
Czytaj całość…
 
Dominika ze złotem i srebrem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w Smolcu!
Dominika ze złotem i srebrem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w Smolcu!
Na kortach efektownego obiektu tenisowego w Smolcu pod Wrocławiem rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek (do lat 12) - Otwarte Mistrzostwa Smolca. Organizatorem zawodów był UKS SPORTAKUS Wrocław. W tych silnie obsadzonych zawodach Polskiego Związku Tenisowego kolejny raz świetnie spisała się Dominika Podhajecka. Zawodniczka GKT Smecz Górzyca zwyciężyła w grze podwójnej oraz zajęła drugie miejsce w grze pojedynczej.
 
 

Czytaj całość…
 
Czym byłby świat bez kobiet  matek, babć, żon, córek
8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. To dzień wyjątkowy, przede wszystkim dla Pań. Większość z nich tego dnia cieszy się niezwykle z otrzymanych kwiatów i  życzeń. Jednak kwiaty i życzenia to nie wszystko. Bardzo istotne jest miłe spędzenie tego jedynego dnia w roku. Warto zatem sprawić, aby tego dnia każda kobieta poczuła się rzeczywiście wyjątkowo i pięknie. W związku z tym , po raz kolejny Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zorganizował 11 marca 2018r. 

Czytaj całość…
 
Konkurs na Eko-zajączka Wielkanocnego

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do Pracowni Edukacji Kulturalnej przy GOK! Przypominamy o Konkursie na ,,Eko-zajączka wielkanocnego"!

 

 

 
PODSUMOWANIE GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2017/2018

W piątek 02.03.2018r. w godzinach popołudniowych rozegrano IV turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  W zawodach udział wzięło  24 pingpongistów. 
Po zakończonej rywalizacji przy stołach, podsumowano wyniki współzawodnictwa w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców IV turnieju:
Czytaj całość…
 
Podsumowanie GRAND PRIX w tenisie stołowym 2 marca!
Zapraszamy już w najbliższy piątek tj. 2 marca 2018 r. na podsumowanie GRAN PRIX w tenisa stołowego 2017/2018


 
Counter - Strike dla młodzieży
23.02.2018 r. w Gminnym Centrum Informacji został zorganizowany turniej komputerowy Counter - Strike dla młodzieży


 
Regulamin Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę
Regulamin Konkursu Wielkanocnego na najładniejszą pisankę, kraszankę i stroik wielkanocny 2018! Zachęcamy wszystkich do udziału!


 
Na Feriadzie fajnie jest, co dzień dużo dzieje się
Jak co roku  Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy z myślą o dzieciach odpoczywających od nauki zorganizował w terminie 19-23 lutego 2018r. „Feriadę”. W programie tegorocznej „Feriady” znalazły się różnorodne zajęcia  mające na celu pobudzenie kreatywności oraz ciekawe i  aktywne  spędzenie  czasu wolnego od nauki. Przez cały tydzień  w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbywały się zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów. Tegoroczną „Feriadę” dzieci rozpoczęły od pogadanki z policjantami na temat  bezpieczeństwa podczas wypoczynku .Program tegorocznej „Feriady” był bardzo urozmaicony, dzieci m.in wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez Młodzieżowe Centrum Karier z Kostrzyna nad Odrą , podczas których  w formie quizów, konkursów i zabaw poznawały tajniki zawodów, bawiąc się doskonaliły język niemiecki , przygotowały maski karnawałowe na bal i wzięły udział w „Warsztatach filcowania”  w Muzeum Łąki z użyciem wełny z owiec hodowanych w Owczarach. Nie lada atrakcją okazał się wyjazd do Fun Jump – parku trampolin w Gorzowie Wlkp., który był nie tylko dobrą zabawą, ale również świetnym sposobem na zbudowanie wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi. W programie „Feriady” nie zabrakło  spektaklu teatralnego dla wszystkich chętnych dzieci pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Podsumowaniem całotygodniowych zajęć był bal karnawałowy z konkursami poprzedzony wspólnym pieczeniem i degustacją pizzy. Każde dziecko otrzymało za udział w „Feriadzie”  pamiątkowy dyplom i słodki upominek .
W każdym dniu dzieci  otrzymały ciepłą zupkę, a w drodze powrotnej z wycieczki posiłek zjadły w Mc Donaldzie.
Dziękujemy serdecznie Wójtowi Gminy Górzyca za udostępnienie gimbusa na wyjazd, Policjantom z Komisariatu Policji w Górzycy  oraz  Paniom  ,które pomogły nam przy organizacji zajęć: Pani Aleksandrze Murawskiej, Pani Jolancie Zarzeckiej i Paniom z Młodzieżowego Centrum Karier w Kostrzynie nad Odrą.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 1063