Aktualności
Kreatywnie-Rodzinnie
Drogie Dzieci i Drodzy Rodzice ! Skończyły się wam pomysły na zabicie nudy? Przygotowaliśmy dla was Konkurs „Kreatywnie-Rodzinnie”, w którym możecie wziąć udział bez wychodzenia z domu.🏡 Wystarczy wysłać na naszego e-maila zdjęcie swojej pracy lub filmik.📷 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

 
Uwaga!
Szanowni Państwo, w związku z obecnością koronawirusa i zagrożeniem epidemiologicznym, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców podjęliśmy decyzję o odwołaniu do dnia 25.03.2020r. wszystkich zajęć dodatkowych odbywających się w Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich w Górzycy, włącznie z wejściem na siłownię. Decyzja ma charakter profilaktyczny. Podjęliśmy ją w trosce o zdrowie wszystkich, którzy korzystają z naszych usług. Ponadto informujemy rodziców, iż Pracownia Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich działająca przy GOK, będzie również zamknięta do dnia 25.03.2020r. i na ten czas dzieci powinny zostać w domu! Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności.
 
Malarskie zapiski Janusza Stopińskiego
Serdecznie zapraszamy na wystawę malarską Pana Janusza Stopińskiego, którą można obejrzeć do 11 marca na holu Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy🎨

 
Kolejny ćwierćfinał Dominiki w Tennis Europe
Dominika Podhajecka po bardzo udanych startach w Tennis Europe na Litwie (U16) i Holandii (U14) osiągnęła kolejny ćwierćfinał, tym razem w międzynarodowych zawodach Sobota Cup 2020. Miejsce 5-8 w Tennis Europe to świetny wynik ale Dominika była 2 piłki od półfinału, a taki mecz ćwierćfinałowy, zachowania rywalki i bezczynność sędziowska nie powinna mieć miejsca… Dominika ze względu na swój ranking TE U14 nie musiała brać udziału w eliminacjach i przystąpiła do walki w turnieju głównym obok 12 koleżanek z kraju (ranking, kwalifikacje, dzikie karty). W pierwszej rundzie trzynastolatka pokonała 6:1, 1:6, 6:1 mocną Słowaczkę Vanessę Novakovą, reprezentantkę kraju, uczestniczkę Drużynowych Mistrzostw Europy.
Czytaj całość…
 
Uwaga!
W związku z potwierdzeniem obecności koronawirusa w województwie lubuskim i zagrożeniem epidemiologicznym związanym z jego obecnością , mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy i zaproszonych gości oraz minimalizację kontaktów podjęliśmy decyzję o odwołaniu w dniu 8 marca 2020 r. imprezy z okazji Dnia Kobiet, tym samym badań mammograficznych prowadzonych przez NZOZ „Diagnostyk” w Zielonej Górze . Impreza odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy Państwa na stronie i facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
 
Konkurs Wielkanocny " na najładniejszą pisankę, kraszankę i koszyczek wielkanocny"
 
Zapraszamy!
 
Świetny występ Dominiki na Tennis Europe w Holandii
Bezpośrednio po udanych zawodach na Litwie Dominika Podhajecka z powodzeniem wzięła udział w kolejnym turnieju Tennis Europe - INTIME Tennis Direct Junior Open w miejscowości Zoetermeer w Holandii. Lubuszanka tym razem wystąpiła w zdecydowanie najliczniejszej kategorii do lat 14-u. W kategorii tej rozgrywano eliminacje z drabinką aż na 64 zawodniczki (pełną), a następnie turniej główny również na 64 uczestniczki (były to największe zawody w jakich grała dotychczas Dominika, na największym obiekcie tenisowym).
Czytaj całość…
 
Gala Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur
W dniu 22 lutego br. na uroczystej Gali Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska odebrała wyróżnienie w kategorii Impreza roku 2019 - Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca. Turniej odbył się już po raz czwarty na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy. Na kolejny zapraszamy 22 sierpnia 2020r., który w tym roku połączony zostanie z Igrzyskami sołeckimi. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w organizację tego wydarzenia sportowego. Gratulujemy nominowanym i wyróżnionym!.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 1327