Aktualności
Bal karnawałowy w Pracowni Edukacji Kulturalnej.
Dnia 21 lutego Pracownia Edukacji Kulturalnej zmieniła się w wielką salę balową. Na uroczystość przybyli; piraci,księżniczki,superbohaterowie,policjanci,piłkarze,króliczki i kotki. Dzieci brały udział w konkursach ,tańczyły i podjadały słodkości. Wszystkim gościom dopisywał humor , a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy!


 
Targi Edukacyjne


 
HIT 2018 dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy
15 lutego 2019r. pani Małgorzata Gniewczyńska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy na uroczystej Gali ogłoszenia wyników Przedsięwzięcia Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionów 2018 – Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, która odbyła się w Poznaniu odebrała Rubinowy HIT 2018 dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy za atrakcyjną ofertę kulturalno-rekreacyjno-sportową dla społeczności lokalnej, regionalnej i klientów zagranicznych.
Do konkursu zostało zgłoszonych 338 firm, przedsiębiorstw, banków, jednostek… województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Po zapoznaniu się z przedstawioną ofertą i wizytacją w zgłoszonych podmiotach kapituła konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić 86 firm, w tym Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy.
- …jest to dla Nas szczególne wyróżnienie i prestiż mówi dyr. Małgorzata Gniewczyńska, tym bardziej, że do konkursu Gminny Ośrodek Kultury zgłosiła prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ośnie Lubuskim Pani Aniela Kijkowska. Jest nam niezmiernie miło, że osoby z zewnątrz dostrzegają nasze działania i starania. Serdecznie dziękujemy Pani Prezes.

Agnieszka Bańka
Czytaj całość…
 
Koncert Walentynkowy "Romans".
W dniu 17.02.2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbył się koncert walentynkowy pt."Romans". Mim i Aktorka w zabawny sposób opowiedzieli o perypetiach życia codziennego. W miły i w sentymentalny nastrój wprowadził nas piękny głos wokalistki. Spektakl był wyjątkowym pomysłem na wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
"Kreatywne walentynki"
W tym roku postanowiliśmy spędzić walentynki kreatywnie. 14 lutego spotkaliśmy się na warsztatach z szycia dla dzieci .Uczestnicy poznali podstawy szycia ręcznego oraz stawiali pierwsze kroki w obsłudze maszyny do szycia .Dzieci uszyły przepiękne walentynkowe breloczki ,które jak się dowiedzieliśmy posłużą im jako walentynkowe prezenty.Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za wspólnie miło spędzony czas.
Czytaj całość…
 
"Piękno wokół nas"

Dnia 06 lutego 2019. do Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy zagościł pan Janusz Stopiński ze swoją galerią obrazów. Mieszkańcy gminy Górzyca mieli możliwość oglądania przepięknych obrazów o różnej tematyce. Artysta w niezwykły sposób łączy ze sobą kolory i dobiera barwy, pozornie proste, a zarazem piękne. Wszyscy mieli możliwość spotkać się z malarzem, który w ramach warsztatów malarskich z chęcią opowiadał o swojej twórczości i technice malowania szpachelką .Każdy mógł także spróbować swoich sił i umiejętności. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Odwiedzili nas mieszkańcy gminy Górzyca, uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Górzycy oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Żabic. Polecamy wszystkim na własne oczy zobaczyć twórczość pana Janusza Stopińskiego. Obok Jego prac na pewno nie da się przejść obojętnie.
W naszej opinii malarz zasługuje na ogromne uznanie. Obrazy wywołują emocje i nie pozwalają o sobie zapomnieć, a to według nas wyznacznik prawdziwego talentu ich Twórcy.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2018/2019 III TURNIEJ

W piątek 01 lutego 2019r. rozegrano III turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym. 
W zawodach udział wzięło 21 pingpongistów, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych.
WYNIKI:
KATEGORIA: KOBIETY (OPEN)
1. Koryzna Klaudia – 20pkt
2. Koryzna Roksana – 17pkt
3. Skorupska Weronoka – 15pkt
KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI do 30 lat
1. Dziwosz Jakub – 20pkt
2. Dębczyński Rafał – 17pkt
KATEGORIA: mężczyźni 31 - 54 lat
1. Kostyszak Stanisław – 20pkt
2. Tomczak Robert – 17pkt
3. Ciulkiewicz Mirosław – 15pkt
KATEGORIA: mężczyźni 55 lat i powyżej
1. Cybulski Zbigniew – 20pkt
2. Walczak Zenon – 17pkt
3. Borkowiak Jerzy – 15pkt
Przypominamy, iż w całym cyklu rozgrywamy cztery turnieje, z czego trzy najlepsze wyniki brane są pod uwagę w klasyfikacji końcowej.
Termin turnieju finałowego zaplanowano na piątek, 22 lutego 2019r. 
Początek godzina 16.30. Zapraszamy.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 56 - 66 z 1180