Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
,,Łączy nas historia..." po raz trzeci...
1 września 2018 r. po raz trzeci mieszkańcy Gminy Górzyca spotkali się na festynie pn. „Łączy nas historia…” Uroczystego otwarcia imprezy dokonali Wójt Gminy Górzyca Pan Robert Stolarski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska, którzy powitali zaproszonych gości i zgromadzonych mieszkańców.
Czytaj całość…
 
Drogie Panie - rusza aerobik!
 
Turniej Tenisa Ziemnego im Ryszarda Domagały - zapisy ruszyły!

 
Oldboys Słubice ponownie na czele!
Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca 
rozegrany w dniu 1 września 2018 r. na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy.
Oficjalnego otwarcia dokonali Wójt Gminy Górzyca Pan Robert Solarski oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska.
Turniej rozegrany systemem każdy z każdym. Wzięło w nim udział 6 drużyn, mecze trwały 15 min bez zmiany stron.  Każda z drużyn liczyła maksymalnie 10 zawodników. Turniej rozgrywany był na małe boiska po 6-ciu zawodników, przebiegł w sympatycznej atmosferze oraz rywalizacji fair play. Wszyscy zawodnicy otrzymali ciepły posiłek oraz "napój energetyczny", puchary i pamiątkowe dyplomy.
 
Wyniki przedstawiają się następująco: 

Czytaj całość…
 
Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci o Puchar Starosty Powiatu Słubickiego
W dniu 1 września 2018 r. na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy rozegrano turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży „Wakacji Czar” o Puchar Starosty Powiatu Słubickiego. Organizatorem zawodów rozgrywanych aż w pięciu kategoriach wiekowych był Górzycki Klub Tenisowy SMECZ. 
Wszyscy młodzi tenisiści zostali uhonorowani ufundowanymi przez Pana Starostę dyplomami, statuetkami lub pucharami oraz otrzymali nagrody rzeczowe. Organizatorzy zapewnili również ciepłe i zimne napoje, lody oraz obiad.  
Czytaj całość…
 
Zmiana daty Turnieju Tenisa Ziemnego dla dzieci!
Zmiana Turnieju Tenisa Ziemnego dla dzieci

W związku z problemami organizacyjnymi turniej tenisa dla dzieci
„Wakacji Czar - turniej tenisa ziemnego o puchar Starosty Powiatu
Słubickiego „ został przesunięty na dzień 01.09.2018r na godz.
09.00. Za powstałe zmiany i niedogodności przepraszamy.

Prezes GKT Smecz

 
I Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego za nami!
25 sierpnia 2018 r. odbył się pierwszy w historii Górzycy Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego. 
W turnieju łącznie udział wzięło 14 par z całego województwa lubuskiego. Byli to zawodnicy i zawodniczki z Gorzowa Wlkp. Słubic, Gubina, Rzepina, Kowalowa, Górzycy, Starościa, Frankfurtu nad Odrą. Kategoria turnieju OPEN systemem rosyjskim do dwóch przegranych do dwóch wygranych setów. 
Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska która przywitała wszystkich przybył zawodników i zawodniczki. Turniej ze względu na złe warunki atmosferyczne został zakończony w niedzielę. Wszyscy zawodnicy jak w każdym turnieju mogli skorzystać z kawy, herbaty, ciasteczek, bananówm wody oraz bardzo dobrej zupy gulaszowej. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody pieniężne.

Zwycięzcami turnieju zostali:

I miejsce Bartosz Tomków; Wojciech Tomków - Słubice
II miejsce Szymon Baraniak; Przemysław Wodara - Słubice, Rzepin
III miejsce Bartosz Wargin; Dominika Podhajecka - Gorzów Wlkp. Rzepin
III miejsce Krzysztof Ruta; Paweł Szczepka - Gorzów Wlkp.

Serdecznie gratulujemy!

Mateusz Podlipski
Czytaj całość…
 
Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy
Jak już tradycją się stało w dniach 13-18 sierpnia 2018r. w  Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczęła się „Wakacjada”. W pierwszym dniu dzieci obejrzały przedstawienie Teatru „Złota Kaczka” pt. „Wędrówka do Panamy” i  uczestniczyły w warsztatach, jak się okazało wielu z nich wykazało duszę artysty. Następny dzień był wielkim wyzwaniem, wyjazd do Poznania  do  ZOO. Przed dziećmi do pokonania wiele kilometrów na nogach ale oglądanie   zwierząt  słoni, żyraf, tygrysów  itp.  pochłonęło dzieci na tyle ,że zapomniały o bolących nóżkach.. Siły wystarczyło jeszcze na zakup pamiątek .
Czytaj całość…
 
Zakończenie wakacji!


 
TORNEO LUBUSKIE Młodzików 2018 i Festyn pn. ,,Żegnamy wakacje"

Dnia 18 sierpnia 2018 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy po raz kolejny odbył się Turniej Młodzików TORNEO LUBUSKIE o Puchar Dyrektora GBS Bank w ramach Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur. Zwycięzcą turnieju został zespół Celuloza Kostrzyn nad Odrą przed Polonią Słubice, trzecie miejsce zdobyła drużyna Football Academy Myślibórz.

 

 

 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 45 - 55 z 1105