Aktualności
Dominika z podwójnym zwycięstwem w TOP TENIS CUP w Lubinie
Na kortach Lubińskiego Centrum Tenisowego rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (do lat 14). Zarówno w grze pojedynczej jak i grze podwójnej zwyciężyła Dominika Podhajecka! W singlu, ze względu na wysokie rozstawienie reprezentantka GKT Smecz Górzyca miała wolną pierwszą rundę i czekała na rozstrzygnięcie meczu Adrianna Kluska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) - Natalia Niemiec (Stowarzyszenie Tenisowe As Kłodzko). Wygrała pewnie (6:1, 6:1) będąca w wysokiej formie wrocławianka. Dominika ograła starszą rywalkę 6:4, 6:3 i awansowała do półfinału, w którym pokonała 6:3, 6:4 reprezentantką AZS Poznań Jagnę Mańkowską. W finale podopieczna trenerów Marcina Pagóra i Daniela Podhajeckiego kolejny raz zmierzyła się i wygrała (7:5, 6:1) ze swoją dobrą koleżanką Barbarą Straszewską (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters). W grze podwójnej partnerką lubuszanki była jej finałowa rywalka Barbara Straszewska. Dominika i Basia pewnie i bez straty seta wygrały turniej pokonując w półfinale 7-6(4), 6-2 Salomę Jasiczek i Adriannę Kluskę (obie Krzycki Klub Tenisowy Wrocław), a w finale Alicję Głowacką i Jagnę Mańkowską (obie AZS Poznań).
Czytaj całość…
 
TORNEO LUBUSKIE
Dnia 24 sierpnia 2019r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy po raz kolejny odbył się Turniej Młodzików TORNEO LUBUSKIE w ramach Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur. Zwycięzcą turnieju został zespół Pogoń Szczecin przed AP Warta Gorzów Wlkp., trzecie miejsce zdobyła drużyna UKS Perła Cybinka Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: 1. Pogoń Szczecin 2. AP Warta Gorzów Wlkp. 3. UKS Perła Cybinka 4. Energetyk Gryfino 5. UKS Polonia Słubice 6. Steinpol Ilanka Rzepin 7. Spójnia Ośno Lubuskie 8. Football Arena Szczecin 9. Hat-Trick Lubsko 10. Czarni Browar Witnica W trakcie turnieju była możliwość oddania krwi w mobilnym Krwiobusie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew w ramach akcji „Podaruj krew, podaruj życie”.
Czytaj całość…
 
Podaruj krew, podaruj życie
Podczas jutrzejszego turnieju na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym, będzie możliwość oddania krwi w mobilnym krwiobusie. Rejestracja dawców w godzinach 10:00 – 13:00. Serdecznie zapraszamy !

 
Dzienny Dom Pobytu w Górzycy
Rusza Dzienny Dom Pobytu w Górzycy przeznaczony dla osób niesamodzielnych. Zainteresowane osoby zapraszamy do biura Gminnego Ośrodka Kultury po formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnictwa w projekcie „ Opiekuńcze skrzydła powiatu”. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku i naszej strony internetowej.

 
Uwaga rodzice!
 
Zapraszamy!
 
Party na koniec lata
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Górzyca oraz sąsiednich miejscowości na imprezę „ Żegnaj lato na rok”. W programie przewidzieliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Gwarantujemy dobrą zabawę, świetną muzykę i niezapomniane wrażenia… 30.08.2019r. bądźcie z nami!
Czytaj całość…
 
Zapraszamy!
 
Zwycięstwo i drugie miejsce Jacka Biernackiego!
Utalentowany zawodnik GKT Smecz Górzyca Jacek Biernacki wygrał turniej z cyklu "Tenis 10 Cup o puchar Agnieszki Radwańskiej" w kategorii zielonej (do lat 10-ciu). Podopieczny trenera Daniela Podhajeckiego w turnieju rozgrywanym na obiekcie Parku Rekreacyjno-Sportowego „fairPlayce” w Poznaniu nie stracił nawet seta, gubiąc w drodze do zwycięstwa zaledwie 7 gemów! Po triumfie w Poznaniu dziesięciolatek wziął udział w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Opalenicy, tym razem w kategorii Skrzatów (do lat 12-u) i wywalczył swoje pierwsze podium w tej kategorii wiekowej (2 miejsce). Zwycięstwo i 2 miejsce Jacka to nie jedyne sukcesy utalentowanych tenisistów GKT Smecz Górzyca w tym miesiącu. Przypomnijmy, że drugie miejsce w grze pojedynczej zajęła Dominika Podhajecka w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Szamotułach. Wyniki młodych tenisistów Smecza w turniejach Tennis Europe, ogólnopolskich i wojewódzkich turniejach klasyfikacyjnych, a także zawodach Tenis10 potwierdzają świetną pracę z dziećmi i młodzieżą w Klubie zarządzanym wzorowo przez Prezesa Pana Kszysztofa Waszaka. Zarząd Stowarzyszenia GKT Smecz Górzyca zwraca się kolejny raz z prośbą o współpracę i wsparcie Klubu w rozwoju młodziutkich, utalentowanych sportowców ze Słubic, Kostrzyna, Rzepina, Górzycy, Ośna i Słońska. Zapraszamy do współpracy.
Czytaj całość…
 
AKCJA WAKACJE- OWOCOWO-WARZYWNE INSPIRACJE ZA NAMI !
Zakończyły się kolejne objazdowe wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy. W ramach projektu "Akcja wakacje owocowo-warzywne inspiracje" pracownicy GOK odwiedzili dzieci z Gminy Górzyca w ich miejscach zamieszkania w terminie 06-13 sierpnia 2019r. Każdego dnia w innej miejscowości dzień rozpoczynał się od gimnastyki przy muzyce połączonej z zabawą. Następnie dzieci dbając o higienę ubierały jednorazowe rękawiczki, fartuszki oraz czepki i wspólnie z instruktorami przygotowywały zdrowe śniadania z wykorzystaniem warzyw, owoców , nabiału. Przygotowane samodzielnie sałatki, kanapki, soki i koktajle smakowały dzieciom jak nigdy. Po wspólnie zjedzonym pysznym i zdrowym śniadaniu dzieci grały w koło fortuny odgadując hasło. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplom za udział i kolorowe magnesy przedstawiające owoce i warzywa. Odwiedziliśmy kolejno: 06.08.2019r. -Stańsk-boisko, 07.08.2019r. -Czarnów- plac przy remizie strażackiej, 08.08.2019r.-Żabice - sala wiejska Spudłów- świetlica, 09.08.2019r.-Pamięcin-plac przy szkole, Owczary-plac zabaw, 12.08.2019r.- Ługi Górzyckie- plac zabaw, Górzyca- Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny, 13.08.2019r.-Laski Lubuskie- sala wiejska, Radówek- świetlica Zwieńczeniem projektu była wycieczka do parku linowego "Planeta małp" w Gorzowie Wlkp. w dniu 14.08.2019r. W projekcie udział wzięło łącznie 164 dzieci. Projekt dofinansowano ze środków programu "Działaj lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Słubicach. Kierujemy słowa podziękowanie wszystkim, którzy wsparli nas przy organizacji śniadanek.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 45 - 55 z 1226