Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE!
 
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE!
 
KOTYLION DLA NIEPODLEGŁEJ 2018
Czytaj całość…
 
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie!
 
Święto Pieczonego Ziemniaka - 27 września 2018 r.
„Święto Pieczonego Ziemniaka” obchodziliśmy w tym roku na wigwamie w Żabicach. Główna atrakcją dla przedszkolaków było ognisko i pieczenie ziemniaków. W miedzy czasie dzieci bawiły się i uczestniczyły w zajęciach kreatywnych na świeżym powietrzu. Powstały prześmieszne stworki z ziemniaków, które przedszkolaki wraz z dobrym humorem zabrały do sali przedszkolnej.
Czytaj całość…
 
Robimy soki i musy owocowe :)
W minioną środę przedszkolaki z Pracowni Edukacji Kulturalnej przyniosły ze sobą swoje ulubione owoce by móc przygotować z nich zdrowe soki i pyszne musy. Smaków było co nie miara :) arbuzy, melony, jabłka, gruszki, brzoskwinie, nektarynki i banany po kolei lądowały w maszynie :), a każdy przedszkolak samodzielnie dobierał smak swojego soczku i musu. Bo jak wiemy świeże owoce to samo zdrowie :)
Czytaj całość…
 
Jesienny spacer przedszkolaków - 17 września 2018 r.
Korzystając z ostatnich słonecznych dni przedszkolaki uczęszczające do Pracowni Edukacji Kulturalnej działającej przy GOK w Górzycy udały się na jesienny spacer. Ich małe nóżki zaniosły ich do pobliskiego parku, gdzie można znaleźć najwięcej oznak jesieni. Kolorowe liście, błyszczące kasztany, żołędzie i jarzębinę - wszystkie te owoce jesieni dzieci wspólnie przyniosły do swojej sali, by stworzyć piękną dekorację odzwierciedlającą jesienny park. Przy okazji dzieci poruszały się na świeżym powietrzu, a na koniec spaceru zjadły ostatniego w tym sezonie loda....

Czytaj całość…
 
ZUMBA w Gminnym Osrodku Kultury w Górzycy!
 
Kolejny Turniej Tenisa Ziemnego im. Ryszarda Domagały za nami...
Planowo 22 września br. odbył się kolejny Turniej Tenisa Ziemnego im. Ryszarda Domagały, który kończył tegoroczny sezon tenisowy w Górzycy. 
W turnieju zostały utworzone dwie kategorie wiekowe: do 40 lat mężczyzn oraz 40 lat i powyżej mężczyzn. Łącznie w turnieju wzięło udział 27 zawodników.
Czytaj całość…
 
MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W GÓRZYCY


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 34 - 44 z 1105