Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Pobyt dzieci z Kinderringu z Niemiec w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy (foto)

W dniach 29-31 sierpnia 2017r., Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy w ramach współpracy gościł dzieci z zaprzyjaźnionego Kinderringu z Niemiec. Pierwszego dnia pobytu wraz z polskimi dziećmi udały się na wigwam gdzie uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych oraz wspólnym pieczeniu kiełbasek przy ognisku. W ramach pobytu odwiedziły Muzeum Chleba w Bogdańcu, Muzeum Twierdzy w Kostrzynie nad Odrą, „Przyrodniczy Ogród Zmysłów” i wieżę widokową w Chyrzynie. Skorzystały z odnowy biologicznej w Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym. Pobyt zakończył się zdrowym i samodzielnie przygotowanym przez dzieci śniadaniem pod hasłem „Zakończenie lata”, wspólnym zdjęciem i pożegnaniem gości z Niemiec.
Czytaj całość…
 
Counter - Strike

 
Co raz więcej tenisistów! (foto)
W dniu 27.08.2017 r. na kortach Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego w Górzycy odbył się coroczny Turniej Tenisa Ziemnego im. 

Ryszarda Domagały. W turnieju wzięło udział 38 zawodników i zawodniczek. Turniej rozgrywany w 4 kategoriach wiekowych: do 35 lat, 

36-49 lata, powyżej 50 lat i Kobiety OPEN. Oficjalnego otwarcia dokonali wójt Gminy Górzyca Pan Robert Stolarski wraz z dyrektorem 

Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Panią Małgorzatą Gniewczyńską. Zawodnicy otrzyamli ciepłe oraz zimne napoje i potrawy z grilla. 

Turniej rozegrawany był systemem drabinką do jendej przegranej.  
Czytaj całość…
 
Wena kolejny raz wygrywa w Stańsku! (foto)
W dniu 26.08.2017 r. w Stańsku odbyła się kolejna edycja memoriałowego Turnieju Siatkówki Parkowej im. Czesława Jermanowskiego. 
Do rywalizacji przystąpiło sześć zespółów: "Wena" Kostrzyn, "Omega" Rzepin, "Imielno Stańsk", "Dereczeniki" Team Stańsk, Trześniów 

oraz Czarnów.  Uroczystego otwarcia dokonali dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska, sołtys wsi 

Stańsk Pan Stanisław Kwiek oraz brat śp. Czesława Jermanowskiego Pan Władysław Jermanowski. Żeby tradycji stało się zadość 

uczciliśmy pamięć śp. Czesława ulubionym utworem Louis Armstrong - "what a wonderful world". 
Czytaj całość…
 
Uwaga! Zmiana terminu turnieju!
Szanowni Państwo informujemy, że z przyczyn technicznych niezależnych od Organizatora Turniej Tenisa ziemnego pn. „ Do szkoły już czas”- turniej tenisa ziemnego dla dzieci o puchar Starosty Powiatu Słubickiego”, który miał się odbyć  dnia 03.09.2017 o godz. 10.00 na kortach kompleksu Sportowo Rehabilitacyjnego w Górzycy zostaje przełożony na 10.09.2017 r. na godz. 10:00. W związku z powyższym zgłoszenia do turnieju można dokonać  do dnia 04.09.2017 r. w godzinach od 9.00 do 15.00 pod nr telefonów: 663762292 i 604071319. 
Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
 
Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci
Górzycki Klub Tenisowy SMECZ ogłasza zapisy dzieci i młodzieży chętnych do wzięcia udziału w turnieju tenisa ziemnego pn. „ Do szkoły już czas”- turniej tenisa ziemnego dla dzieci o puchar Starosty Powiatu Słubickiego” współfinansowanego ze środków budżetowych Powiatu Słubickiego, który odbędzie się dnia 03.09.2017 o godz. 10.00 na kortach kompleksu Sportowo Rehabilitacyjnego w Górzycy. Turniej odbędzie się w czterech kategoriach: „ chłopcy do lat 16”, dziewczęta do lat 16”, „Chłopcy i dziewczęta do lat 12” „dzieci do lat 10”. Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane w dniach od 21.08.2017r do 30.08.2017r w godzinach od 9.00 do 15.00 pod nr. telefonów: 663762292 i 604071319. Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. 


 
Kotwica Kołobrzeg najlepsza wśród Młodzików! (foto)
Kotwica Kołobrzeg zwycięzcą turnieju Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2017.
W dniu 20 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rehabilitacji w Górzycy odbył się turniej piłkarski Torneo Lubuskie Młodzików Górzyca 2017 o Puchar Prezesa Dyrektora GBS Bank W Kostrzynie nad Odrą oraz nagrodę główną Prezesa PTH „Transhand” Turniej odbywał się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Fundacji im. Kazimierza Górskiego. 
W turnieju uczestniczyło 9 zespołów. Zwycięzcą turnieju został zespół Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg, który wyprzedził zespół Football Academy Myślibórz oraz Stilonu Gorzów.

Czytaj całość…
 
oldboys Witnica pokonała wszystkich! (foto)
Oldboys Witnica zwycięzcą turnieju OLDBOJÓW o Puchar Wójta Gminy Górzyca

W dniu 19 sierpnia 2017 r. na stadionie Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego odbył się turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca Roberta Stolarskiego. 
W turnieju uczestniczyło 5 zespołów rozgrywających mecze w systemie każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju został zespół Oldboys Witnica, który pokonał wszystkie zespoły tracąc przy tym najmniej bramek.

Czytaj całość…
 
2 września 2017 r. 765-lecie Górzycy. Wiele ciekawych atrakcji. Zapraszamy serdecznie!


 
Turniej oldbojów! Serdecznie zapraszamy!

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 979