Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy...
11 listopada to najważniejsze święto narodowe w Polsce. W tym roku ma ono charakter wyjątkowy, mija  100 lat od odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tą wyjątkową rocznicę pod hasłem „Pełni wdzięczności za dar Niepodległości” świętowaliśmy również w naszej Gminie.
Czytaj całość…
 
Dominika bezkonkurencyjna w Berlinie!
Na kortach LTTC „Rot-Weiss” Berlin jednego z największych i najstarszych klubów tenisowych świata rozegrano LTTC Rot Weiss Kids CUP - Turniej Klasyfikacyjny do lat 12 zaliczany do rankingu Deutscher Tennis Bund (DTB - Niemieckiego Związku Tenisowego). W tych silnie obsadzonych zawodach na efektownej hali tenisowej mieszczącej aż 10 kortów bezkonkurencyjna okazała się Dominika Podhajecka, która wykorzystała okres przygotowawczy w Polsce do startu za naszą zachodnią granicą.
Czytaj całość…
 
Drodzy Państwo, wracamy do Konkursu wyłaniającego Lokalnego Anioła!
 Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów do dn. 20 listopada 2018 r.!
 
 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Aniołów!

Regulamin Festiwalu Aniołów wraz załącznikami do pobrania poniżej. Kliknij w dany załącznik i pobierz !

>>> REGULAMIN <<<

>>> METRYCZKA <<<

>>> KARTA ZGŁOSZEŃ <<<  

 
Serdecznie zapraszamy do udziału w I edycji GRAND PRIX w tenisie stołowym 2018/2019!
 
Rozstrzygnięcie Konkursu ,,Kotylion dla Niepodległej 2018"

W dniu dzisiejszym komisja konkursowa dokonała oceny zgłoszonych prac. Niestety nie wszystkie spełniały wymogi wskazane w regulaminie. Spośród tych poprawnych wyłoniono zwycięzców, których wskazuje załączony protokół. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki, które wręczone zostaną w dniu 13 listopada 2018 r. o godz. 9.00 tuż przed Gminnym Konkursem Recytatorskim Poezji Patriotycznej w sali konferencyjnej w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy.

 

 
My jesteśmy przedszkolaki, Maluszki kochane, Zapraszamy wszystkich na nasze pasowanie.
Tak 26 października 2018 r. zapraszały dzieci z Pracowni Edukacji Kulturalnej na uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Dzieci dzielnie zmierzyły się z występem artystycznym, na którym recytowały, śpiewały i tańczyły. Po części artystycznej Wójt Gminy Górzyca Pan Robert Stolarski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska dokonali uroczystego pasowania naszych maluszków. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i książkowe upominki. Po części oficjalnej zaprosiliśmy przybyłych gości na słodki poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców najmłodszych maluchów. Wyjątkowy prezent sprawiła dzieciom jedna z mam, przygotowując specjalnie na tą okazję tort. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i obecność na naszej uroczystości.

Wychowawczynie wraz z dziećmi
Czytaj całość…
 
Zachęcamy wszystkich Państwa do wspólnego celebrowania 100. rocznicy odzyskania Niepodległości!
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję ,,Czyste powietrze".
Program przewiduje dofinansowanie m.in. na:
wymianę starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła, spełniających wymagania programu docieplenie przegród budynku,wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż lub modernizację instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, instalację odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej)
montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.
Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.
Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub
osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.
Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem szesnastu Wojewódzkich Funduszy Ochrony
Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW).
Szczegóły programu zostaną przedstawione na konferencji!
 
 
 
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI PATRIOTYCZNEJ!
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 1105