Aktualności
Kotylion niepodległościowy 2020
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Kotylion niepodległościowy 2020"!

 
Bal Jesieni
W dniu dzisiejszym w naszej Pracowni Kulturalnej odbył się Bal Jesieni. Nasze przedszkolaki tradycyjnie zaskoczyły nas swoimi jesiennymi strojami. Wśród strojów nie zabrakło Pani Jesień, dyni, pająka, grzybka, drzewa, a także innych pomysłowych kreacji. Dzieci prócz tańców i wspólnych zabaw mogły umilić sobie czas przy słodkim kąciku. Dziękujemy bardzo rodzicom za zaangażowanie i dostarczenie nam soczków oraz słodkiej dyniowej niespodzianki.
Czytaj całość…
 
Pasowanie na przedszkolaka.
Dnia 23 października 2020r. w Pracowni Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich Pani Dyrektor Małgorzata Gniewczyńska i Pani Sekretarz Gminy Anna Kwiek - Judycka dokonały uroczystego Pasowania na Przedszkolaka i wzorowego Przedszkolaka. Dzieci zachwyciły nas swoim pięknym występem recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Na pamiątkę Pasowania otrzymały piękne dyplomy i książki. Po części oficjalnej dzieci miały swoją słodką chwilę. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do pomocy w organizacji tego wspaniałego wydarzenia.
Czytaj całość…
 
"Eko-orkiestra, czyli śmieci pozbieramy instrumenty posklejamy"
Dnia 16 października 2020r. został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany wraz z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 "Eko-orkiestra, czyli śmieci pozbieramy instrumenty posklejamy. Konkurs był skierowany do dzieci uczęszczających do Pracowni Edukacji Kulturalnej, ich rodziców oraz seniorów z Domu Dziennego Pobytu w Górzycy "Różane Wzgórze". Komisja w składzie: Pani Beata Czyż, Pani Ewelina Pakos, Pani Wioletta Sitko - Wrótniak, Pani Oliwia Bańka dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce zajął Filip Duer, drugie Karol Judycki, trzecie Leon Danicki. Uroczyste nagradzanie odbyło się 20.10.2020r.na holu Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy oraz w Domu Dziennego Pobytu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i kreatywności.
Czytaj całość…
 
Zajęcia artystyczne Graffiti
Dnia 22.10.2020r. przy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy odbyły się zajęcie artystyczne „Graffiti”. Zajęcia te miały na celu pobudzić wyobraźnie naszych Młodych Artystów oraz pozwolić na zabawę farbami w sprayu poprzez wykonanie wspólnego graffiti. Chyba nam się to udało! Zobaczcie sami
Czytaj całość…
 
Ogłoszenie
Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i nasze podjęliśmy decyzję o odwołaniu zajęć „Popołudnie z Iluzją”, które miały się odbyć dn. 23.10.br. oraz Przyrodniczą Grę Terenową w dn. 24.10.2020r.
 
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej, który odbędzie się po raz pierwszy w formie online!

 
Zapraszamy na zajęcia artystyczne "Graffiti"!
 
Ogłoszenie
Szanowni Państwo, zgodnie z nowymi zasadami profilaktyki przeciw COVID-19 z dniem 19 października br. działalność siłowni w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy zostaje zawieszona do odwołania.
 
Zapraszamy!
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 1356