Aktualności
Turniej Siatkówki Plażowej
Dnia 03.07.2019r na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym w Górzycy odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Udział wzięły cztery drużyny: dwie z Rzepina, Górzycy i Lasek Lubuskich. Podczas rozgrywek towarzyszyła miła zabawa z odrobiną rywalizacji. Po zakończonych zmaganiach wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, nagrodami rzeczowymi i zaproszeni na poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za udział, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na następny turniej.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy! Kwartet


 
Mini Zoo
Wczoraj 02.07.2019r. dzieci z Pracowni Edukacji Kulturalnej wyjechały na wycieczkę do Mini Zoo w Mostkach koło Świebodzina. Przedszkolaki wyruszyły szkolnym gimbusem dzięki uprzejmości Pana Wójta. Droga minęła szybko i przyjemnie. Po przyjeździe na miejsce wszystkie dzieci przywitał okazały paw, który dumnie prezentował swój wielki ogon. Przedszkolaki zachwycały się kozami, które można było obserwować z bardzo bliska. Maluchy miały okazje pogłaskać te ciekawskie zwierzęta. Odwiedziły również krówki , zebry, świnki, bażanty, małpy, słodkie króliczki oraz wiele innych zwierząt. Po zwiedzaniu przyszedł czas na obiadek i odpoczynek. Zmęczone ale zadowolone wszystkie maluchy wróciły do przedszkola.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy! Kulinarne inspiracje


 
Serdecznie zapraszamy!


 
"Zakończenie Roku Przedszkolnego"
Dzisiaj przedszkolaki z Pracowni Edukacji Kulturalnej w Górzycy świętowały zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się o godz.11:00 przywitaniem przybyłych gości. Dzieci przedstawiły program artystyczny, śpiewały i recytowały wiersze. Podziękowały wszystkim osobom zaangażowanym w życie przedszkola. Siedmioro z nich pożegnało przedszkole i jako dumni absolwenci rozpoczęli wakacje. Za dwa miesiące spotkają się w zerówce. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Czytaj całość…
 
Zapraszamy.
 
Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych
W imprezie łącznie wzięło udział 97 zawodników .W tym 56 ze Szkoły Podstawowej w Górzycy , 17 ze Szkoły Podstawowej w Czarnowie ,10 z NSP z OP w Żabicach, 14 z NSP z OP w Pamięcinie, dodatkowo 12 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Górzycy pomagało przy sędziowaniu. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy. W trakcie trwania imprezy uczestnicy otrzymali poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla, słodkich bułek i wody. Składy komisji: 
1. Komisja sędziowska biegów – Filip Hytry 2. Komisja sędziowska skoków – Katarzyna Skowrońska 3. Komisja sędziowska rzutów – Teresa Bednarczyk 
4. Sekretariat – Wioletta Sitko-Wrótniak, Agnieszka Bańka, Halina Kowalczyk
 Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwał ratownik medyczny Łukasz Grajewski. Sponsorzy: Piekarnia „Bartek” Bartłomiej Kaszkowiak , Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Górzycy, Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy.
Czytaj całość…
 
Otwarcie Sezonu w Tenisie Ziemnym
02 czerwca 2019r. na Kompleksie Sportowo- Rehabilitacyjnym w Górzycy odbył się pierwszy w tym roku Turniej Tenisa Ziemnego. Oficjalnego otwarcia dokonała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska i Wójt Gminy Górzyca Pan Robert Stolarski. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach: mężczyźni do 40 lat, mężczyźni 40 lat i powyżej, kobiety OPEN. Łącznie w turnieju wzięło udział 16 zawodników. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody pieniężne. Podziękowania należą się Panu Zbigniewowi Hołowaczowi-emerytowanemu instruktorowi do spraw sportu oraz Panu Danielowi Podhajeckiemu prezesowi SMECZ Górzyca , którzy pomogli w przeprowadzeniu zawodów. Zwycięzcy: Kategoria: mężczyźni do 40 lat 1Bartosz Wargin 2.Przemysław Wodara 3.Bartosz Żukliński Kategoria: mężczyźni 40 lat i powyżej 1.Wojciech Tomków 2.Jerzy Dębiński 3.Jerzy Oleśniewicz Kategoria: Kobiety OPEN 1.Patrycja Krzeptowska 2.Weronika Luberda 3.Weronika Dębińska Gratulujemy serdecznie zwycięzcom, dziękujemy pozostałym zawodnikom za udział i zapraszamy na kolejne turnieje.
Czytaj całość…
 
Akademia Młodych Orłów


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 1180