Aktualności
Zakończenie Wakacji!
Dnia 26.08.2020r. na Kompleksie Sortowo-Rehabilitacyjnym w Górzycy odbyły się animacje dla dzieci pn.”Zakończenie Wakacji”. Od zabawy nie powstrzymała nas nawet niesprzyjająca aura pogodowa. Dzieci brały udział w wielu konkursach, grach, zabawach zorganizowanych przez Panie animatorki z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę. 🥳🤩☺️ Oliwia Bańka
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Zwycięstwo i 3 miejsce Dominiki w OTK U16 w Szczecinie
Na kortach Fundacji Szczecińskiego Klubu Tenisowego Promasters rozegrano ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetek (do lat 16-u) Szczecin Cup 2020. Tenisistka reprezentująca barwy GKT Smecz Górzyca zajęła w grze pojedynczej 3 miejsce i zwyciężyła w grze podwójnej.
Czytaj całość…
 
Uwaga Rodzice!
 
Zakończenie Wakacji!
Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy, Fundacja na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na Kompleks Sportowo – Rehabilitacyjny dnia 26.08.2020r. w godzinach 10:00 – 14:00 na animacje pn. ”Zakończenie Wakacji”. Świetna zabawa gwarantowana!🌞🎈

 
Zwycięstwo Dominiki w Super Serii Kadetek
Pokonanie aktualnej mistrzyni i wicemistrzyni Polski Młodziczek! Dominika Podhajecka zwyciężyła w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria SOBOTA CUP Kadetek (do lat 16-u). Wyższą rangę mają tylko Mistrzostwa Polski.Podopieczna trenerów Daniela Podhajeckiego i Marcina Pagóra w tych prestiżowych zawodach pokonała praktycznie całą czołówkę rocznika 2006. Warto zaznaczyć, że w turnieju starszej kategorii wiekowej wystartowały wszystkie najlepsze młodziczki, które grały w lipcowych Mistrzostwach Polski w Gdańsku (za wyjątkiem Weroniki Ewald, która na MP U14 również nie grała).
Czytaj całość…
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!


 
Dwa ćwierćfinały Dominiki w Mistrzostwach Polski Młodziczek!
Na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej rozegrano Mistrzostwa Polski Młodziczek (do l. 14-u). Kolejny raz najlepsze rezultaty wśród lubuszan osiągnęła Dominika Podhajecka. Reprezentantka GKT Smecz Górzyca w grze pojedynczej została rozstawiona w tych najważniejszych krajowych zawodach z nr 8 turnieju głównego (drabinka na 32 zawodniczki). Wcześniej rozegrano eliminacje, w których również rywalizowały 32 młode tenisistki.
Czytaj całość…
 
Świetny powrót Dominiki po długiej przerwie i kontuzji!
Dominika Podhajecka już w swoim pierwszym starcie po bardzo długiej przerwie spowodowanej epidemią covid-19, a następnie kontuzją zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek (do lat 16-u) w Szczecinku. Ostatni swój oficjalny mecz reprezentantka GKT Smecz Górzyca rozegrała pod koniec lutego bieżącego roku w Tennis Europe w Sobocie. Start w OTK w Szczecinku miał być zatem przetarciem przed Mistrzostwami Polski Młodziczek (do lat 14-u) w Gdańsku i okazją do pierwszych meczy po tak długiej pauzie.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 23 - 33 z 1327