Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Rozpoczynamy Sezon Tenisowy w Górzycy!!!
ImageWarto na wstępie podkreślić, iż imprez takiego formatu, o takim nakładzie finansowym w woj.lubuskim jeśli chodzi o amatorski tenis ziemny jest niewiele a co więcej - można powiedzieć, że prawie w ogóle nie ma. Udało sie dzięki staraniom Władz Gminy Górzyca, Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego pozyskać sponsora strategicznego Intermarche Kostrzyn.
Czytaj całość…
 
Udane widowisko piłkarskie
W dniu 05.04.2008r. odbył sie mecz piłki nożnej między gospodarzami Ilanką Rzepin(5 miejsce w tabeli) a Czarnymi Żagań (I miejsce w tabeli) Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. W pierwszej połowie przewagę miała drużyna z Żagania,ale brakowało im szczęścia.Jak to w sporcie bywa jeżeli nie wykorzystuje się szans często los się odwraca.Tak sie stało.
Czytaj całość…
 
Wielki Powrót
W dniu 10.04.2008r na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyło się spotkanie pani Dyrektor Małgorzaty Gniewczyńskiej, V-ce Dyrektora OSiR Słubice Ryszarda Chusteckiego no i oczywiście wielkiego sportowca, lekkoatlety, autora wspomnień "Przeskoczyłem siebie" (1985), pierwszego Polaka, który 30 lipca 1964r.na zawodach w Sztokholmie skoczył 2,20 m. Edwarda Czernika. Rozmawiano o przyszłości lekkiej atletyki na terenie naszej Gminy, a także powiatu. Ostatecznie ustalono, że pan Edward Czernik zajmie się sekcją lekkiej atletyki, a konkretnie będzie przekazywał swoje ogromne oświadczenie z dyscypliny, którą zajmował się przez długie lata, czyli skokiem wzwyż.
Czytaj całość…
 
I edycja konkursu literackiego
ImageZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I edycji konkursu literackiego  – na najciekawszą, zasłyszaną lub wymyśloną legendę, baśń lub wiersz związany z Górzycą i jej okolicami „O Pióro Wójta Gminy Górzyca”
 
Szkolenie na ściance wspinaczkowej
ImageGminny Ośrodek Kultury w Górzycy organizuje w drugiej połowie marca jednodniowe szkolenie na ściance wspinaczkowej. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończonym szkoleniu oraz  zdobędą uprawnienia - OPERATORA ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 101 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1101 - 1105 z 1105