Aktualności
Zapraszamy
 
Kolejne zwycięstwo Jacka Biernackiego!
Utalentowany zawodnik GKT Smecz Górzyca Jacek Biernacki wygrał kolejny turniej z cyklu "Tenis 10 Cup o puchar Agnieszki Radwańskiej" w kategorii zielonej (do lat 10-ciu). Podopieczny trenera Daniela Podhajeckiego okazał się najlepszy w turnieju rozgrywanym tym razem na obiekcie Sportoteka Puszczykowo. To trzecie zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju tenisowym zawodnika GKT Smecz Górzyca w tym tygodniu. Przypomnijmy, iż podwójne zwycięstwo (w singlu i deblu) wywalczyła Dominika Podhajecka w OTK w Lubinie.
Czytaj całość…
 
Młody Kucharz
W dniu 28.08.2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy najmłodsi spróbowali swoich sił kulinarnych. Każdy z uczestników musiał sam zrobić i udekorować swoje naleśniki. Nawet nie wyobrażacie sobie jak wiele pomysłów oraz nazw padło z ust tych młodych kucharzy... Były naleśniki o nazwie” Kraina Lodu”, „Lawina Szczęścia , „Owocowy Raj” . Ze względu na wysoki poziom kulinarny dzieci, komisja postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników konkursu pn. „ Młody Kucharz” pierwszym miejscem. To był bardzo miło i słodko spędzony czas. Dziękujemy uczestnikom konkursu i zachęcamy do brania udziału w innych naszych warsztatach.
Czytaj całość…
 
Uwaga!
Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Górzyca zaplanowany na dzień 31.08.2019r. zostaje przeniesiony na dzień 21.09.2019r. godz. 10:00 Pozdrawiamy i do zobaczenia
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Dominika z podwójnym zwycięstwem w TOP TENIS CUP w Lubinie
Na kortach Lubińskiego Centrum Tenisowego rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (do lat 14). Zarówno w grze pojedynczej jak i grze podwójnej zwyciężyła Dominika Podhajecka! W singlu, ze względu na wysokie rozstawienie reprezentantka GKT Smecz Górzyca miała wolną pierwszą rundę i czekała na rozstrzygnięcie meczu Adrianna Kluska (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) - Natalia Niemiec (Stowarzyszenie Tenisowe As Kłodzko). Wygrała pewnie (6:1, 6:1) będąca w wysokiej formie wrocławianka. Dominika ograła starszą rywalkę 6:4, 6:3 i awansowała do półfinału, w którym pokonała 6:3, 6:4 reprezentantką AZS Poznań Jagnę Mańkowską. W finale podopieczna trenerów Marcina Pagóra i Daniela Podhajeckiego kolejny raz zmierzyła się i wygrała (7:5, 6:1) ze swoją dobrą koleżanką Barbarą Straszewską (Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters). W grze podwójnej partnerką lubuszanki była jej finałowa rywalka Barbara Straszewska. Dominika i Basia pewnie i bez straty seta wygrały turniej pokonując w półfinale 7-6(4), 6-2 Salomę Jasiczek i Adriannę Kluskę (obie Krzycki Klub Tenisowy Wrocław), a w finale Alicję Głowacką i Jagnę Mańkowską (obie AZS Poznań).
Czytaj całość…
 
TORNEO LUBUSKIE
Dnia 24 sierpnia 2019r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy po raz kolejny odbył się Turniej Młodzików TORNEO LUBUSKIE w ramach Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur. Zwycięzcą turnieju został zespół Pogoń Szczecin przed AP Warta Gorzów Wlkp., trzecie miejsce zdobyła drużyna UKS Perła Cybinka Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: 1. Pogoń Szczecin 2. AP Warta Gorzów Wlkp. 3. UKS Perła Cybinka 4. Energetyk Gryfino 5. UKS Polonia Słubice 6. Steinpol Ilanka Rzepin 7. Spójnia Ośno Lubuskie 8. Football Arena Szczecin 9. Hat-Trick Lubsko 10. Czarni Browar Witnica W trakcie turnieju była możliwość oddania krwi w mobilnym Krwiobusie z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew w ramach akcji „Podaruj krew, podaruj życie”.
Czytaj całość…
 
Podaruj krew, podaruj życie
Podczas jutrzejszego turnieju na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym, będzie możliwość oddania krwi w mobilnym krwiobusie. Rejestracja dawców w godzinach 10:00 – 13:00. Serdecznie zapraszamy !

 
Dzienny Dom Pobytu w Górzycy
Rusza Dzienny Dom Pobytu w Górzycy przeznaczony dla osób niesamodzielnych. Zainteresowane osoby zapraszamy do biura Gminnego Ośrodka Kultury po formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnictwa w projekcie „ Opiekuńcze skrzydła powiatu”. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku i naszej strony internetowej.

 
Uwaga rodzice!
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 111 - 121 z 1297