Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W GÓRZYCY

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.,
zaprasza wszystkich zainteresowanych 13 czerwca na bezpłatne
konsultacje do Górzycy. Porady dotyczyć będą możliwości
pozyskiwania środków unijnych.


Czytaj całość…
 
Turniej Tenisa Ziemnego - zapisy ruszyły!


 
Rajd rowerowy za Nami (foto)

W piątkowe popołudnie 26 maja odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy "Zabierz mamę na rower"  Trasa miała długość 20 km, startowaliśmy z Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego na Ośrodek Wypoczynkowy „Wigwam” nad jeziorem Żabiniec w Żabicach przez Owczary przy rzece Odrze w kierunku Górzycy, gdzie odbyło się rodzinne pieczenie kiełbasek przy ognisku.  Po odpoczynku i posileniu się rowerzyści udali się w podróż powrotną do Górzycy.

Czytaj całość…
 
SP Górzyca nie dała szans! (foto)
Tegoroczna edycja „Błyskawicznego Turnieju Piłki Nożnej Zespołów 5-cio osobowych Szkół Podstawowych” odbyła  się dnia 24.05.2017 r, na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym. 
Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor  Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Pani Małgorzata Gniewczyńska. 
 Tegoroczna edycja turnieju zorganizowana została  w kategorii chłopców klas I-III i IV-VI.  Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Sędziami w poszczególnych kategoriach byli:  klasy I-III  Filip Hytry - nauczyciel ZS w Górzycy , klasy IV-VI-Mateusz Podlipski pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.
Piłkarskie zmagania zakończyły się przy wspólnym grillu. Uroczystego wręczenia pamiątkowych medali, dyplomów dokonała  Pani Małgorzata Gniewczyńska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy. 
Czytaj całość…
 
Pamięcin zaskoczył wszystkich! (foto)
Już po raz 10 Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy był organizatorem Olimpiady Sołectw. Zmagania pomiędzy sołectwami odbyły się 20 maja 2017 r. u zwycięzców poprzedniej edycji – w Czarnowie. W szranki stanęły wszystkie sołectwa wchodzące w skład gminy Górzyca: Stańsk, Czarnów, Żabice, Górzyca, Pamięcin, Radówek i Laski Lubuskie na czele ze swoimi sołtysami. Uroczystego otwarcia dokonali Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pani Małgorzata Gniewczyńska oraz Wójt Gminy Górzyca Robert Stolarski życząc zawodnikom sportowej rywalizacji.
Czytaj całość…
 
Uwaga!
 
Rajd Rowerowy!


 
X Olimpiada Sołectw


 
Regulamin Olimpiady Sołectw!
Regulamin Olimpiady Sołectw jest już dostępny do pobrania.

>> regulamin <<
 
Zajęcia kulinarne 22.04.2017 r. (sobota)
Dnia 22.04.2017 r. w Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich obyły się zajęcia kulinarne dla dzieci z terenu Gminy Górzyca.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 111 - 121 z 1037