Aktualności
Nagroda dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy
 
W dniu 2 marca 2019r. na uroczystej Gali Piłkarskiego Lauru w ramach Ogólnopolskiego Programu Piłkarski Laur, która odbyła się w Kostrzynie nad Odrą pani Małgorzata Gniewczyńska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy odebrała nagrodę przyznaną w kategorii Impreza Roku 2018 Torneo Lubuskie Młodzików w Górzycy.
Bardzo serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie naszego wkładu w przygotowanie zmagań piłkarskich. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym klubom, trenerom i dziękujemy sponsorom.

Agnieszka Bańka
Czytaj całość…
 
Rekrutacja do Pracowni Edukacji Kulturalnej 2019/2020


 
PODSUMOWANIE GRAND PRIX GÓRZYCY W TENISIE STOŁOWYM 2018/2019


W piątek 22 lutego 2019r.  rozegrano FINAŁOWY turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  
W zawodach udział wzięło  31 pingpongistów, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
KATEGORIA: chłopcy (żacy)
1. Czarnogrecki Wiktor  
2. Krzyżanowski Szymon
3. Horbejczuk Oskar
KATEGORIA: dziewczęta (żaczki)
1. Grobelna Lena 
2. Kucharczyk Oliwia 
3. Jaworska Amelia
KATEGORIA: KOBIETY (OPEN)
4. Koryzna Klaudia  
5. Koryzna Roksana 
6. Skorupska Weronika 
KATEGORIA: MĘŻCZYŹNI do 30 lat
1. Dybka Bartosz
2. Dębczyński Rafał 
3. Czarnogrecki Oskar
KATEGORIA: mężczyźni 31 - 54 lat
1. Tomczak Robert
2. Ciulkiewicz Mirosław
3. Urbański Krzysztof
KATEGORIA: mężczyźni 55 lat i powyżej
1. Cybulski Zbigniew 
2. Walczak Zenon 
3. Borkowiak Jerzy 

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary z rąk Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy – Małgorzaty Gniewczyńskiej. 
Ponadto wyróżniono najmłodszego uczestnika zawodów – Szymona Wianeckiego  oraz najstarszego – Franciszka Marfiewicza. Pamiątkową statuetkę otrzymał  współorganizator zawodów – Robert Wojtczak. Dyplomy uznania i podziękowanie za pracę z młodzieżą skierowano do Krzysztofa Urbańskiego i Henryka Grabowskiego.
Dziękujemy wszystkim rodzicom i sympatykom tenisa stołowego za wytrwałość i wsparcie. Do zobaczenia jesienią br., kiedy ruszy kolejna edycja naszych zawodów.

Czytaj całość…
 
Zapraszamy!

 
Bal karnawałowy w Pracowni Edukacji Kulturalnej.
Dnia 21 lutego Pracownia Edukacji Kulturalnej zmieniła się w wielką salę balową. Na uroczystość przybyli; piraci,księżniczki,superbohaterowie,policjanci,piłkarze,króliczki i kotki. Dzieci brały udział w konkursach ,tańczyły i podjadały słodkości. Wszystkim gościom dopisywał humor , a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Dzień Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy!


 
Targi Edukacyjne


 
HIT 2018 dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy
15 lutego 2019r. pani Małgorzata Gniewczyńska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy na uroczystej Gali ogłoszenia wyników Przedsięwzięcia Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionów 2018 – Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, która odbyła się w Poznaniu odebrała Rubinowy HIT 2018 dla Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy za atrakcyjną ofertę kulturalno-rekreacyjno-sportową dla społeczności lokalnej, regionalnej i klientów zagranicznych.
Do konkursu zostało zgłoszonych 338 firm, przedsiębiorstw, banków, jednostek… województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Po zapoznaniu się z przedstawioną ofertą i wizytacją w zgłoszonych podmiotach kapituła konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić 86 firm, w tym Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy.
- …jest to dla Nas szczególne wyróżnienie i prestiż mówi dyr. Małgorzata Gniewczyńska, tym bardziej, że do konkursu Gminny Ośrodek Kultury zgłosiła prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ośnie Lubuskim Pani Aniela Kijkowska. Jest nam niezmiernie miło, że osoby z zewnątrz dostrzegają nasze działania i starania. Serdecznie dziękujemy Pani Prezes.

Agnieszka Bańka
Czytaj całość…
 
Koncert Walentynkowy "Romans".
W dniu 17.02.2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbył się koncert walentynkowy pt."Romans". Mim i Aktorka w zabawny sposób opowiedzieli o perypetiach życia codziennego. W miły i w sentymentalny nastrój wprowadził nas piękny głos wokalistki. Spektakl był wyjątkowym pomysłem na wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje :: 111 - 121 z 1239