Aktualności
Zapraszamy!
 
Podaruj krew, podaruj życie
 
Zapraszamy
 
Uwaga rodzice!
 
Serdecznie zapraszamy
 
Serdecznie zapraszamy


 
Podsumowanie wyjazdu Dominiki na Tennis Europe do Chorwacji i Słowenii
Przypomnijmy, iż tenisistka GKT Smecz Górzyca Dominika Podhajecka wywalczyła 3 miejsce w grze podwójnej w swoim debiucie w Tennis Europe do lat 16 na przepięknym obiekcie Tenis Centar PUNTA na chorwackiej wyspie Lošinj. Najmłodsza zawodniczka turnieju ADRIATIC CUP wystąpiła w deblu u boku Julii Chodkowskiej (MTC Warszawa), a w pokonanym polu nasze reprezentantki zostawiły faworyzowane i starsze pary z Włoch i Chorwacji.
Czytaj całość…
 
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca
Dnia 31.08.2019r. na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Górzyca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem znajdującym się poniżej. Serdecznie Zapraszamy!
Czytaj całość…
 
Kulinarne inspiracje
Dnia 17.07.2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy odbyły się "Kulinarne inspiracje". Podczas zajęć dzieci piekły pyszne babeczki i rogaliki, jak również przygotowywały stół na swoje wymarzone urodziny. Dzieci wykazały się kreatywnością, oraz zdolnościami kulinarnymi. Był to miło spędzony czas i fajna zabawa, przekonajcie się sami.
Czytaj całość…
 
Koncert pod chmurką
11.07.2019r w Parku przy ulicy Ogrodowej odbył się Koncert pod chmurką kwartetu AQUATRET pt. "Cudze chwalicie swego nie znacie..." Zespół zaprezentował utwory od Stanisława Moniuszki po Maanam. Można było usłyszeć takie utwory jak: Pod Papugami, Autobiografia, Tango Milonga, Tyle słońca w całym mieście i wiele innych...Koncert przepleciono informacjami, ciekawostkami o dziełach i kompozytorach. Ciekawa aranżacja utworów i piękna pogoda wprowadziła słuchaczy w klimatyczny nastrój. Koncert był wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie wakacyjnego popołudnia.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 12 - 22 z 1180