Aktualności
Rozstrzygniecie Konkursu "Magiczna Kartka Bożonarodzeniowai"
Dnia 16.12.2020r. komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu "Magiczna Kartka Bożonarodzeniowa". Poniżej podajemy do wiadomości protokół z posiedzenia komisji. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie, 66 pięknych, pomysłowych i kreatywnych kartek. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom. Uroczyste wręczenie nagród rzeczowych i dyplomów odbędzie się po 10.01.2021r.,o dokładnym terminie poinforumujemy Państwa na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.
Czytaj całość…
 
Małe Aniołki
Obecna sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała nam plany, ponieważ co roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbywał się Festiwal Aniołów. W tym roku jednak nie mógł się odbyć, w związku z tym przedszkolaki z Pracowni Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich postanowiły symbolicznie upamiętnić to wydarzenie. Dzisiejszego dnia do naszej Pracowni przywędrowały anioły. Odbyła się prezentacja strojów, były wiersze, opowiadania, wspólne anielskie pieśni . Jeden z naszych przedszkolaków obchodził dziś 5 urodziny, wspólnie zaśpiewaliśmy mu anielskie „sto lat” Wychowawczynie
Czytaj całość…
 
Nie po skrzydłach rozpoznasz Anioła, lecz po sercu otwartym.
 
Święty Mikołaj w Pracowni Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich
Dzisiaj do naszej Pracowni zawitał Święty Mikołaj. Dzieci przywitały Go miłymi wierszykami oraz wspólną piosenką. Mikołaj wręczył każdemu przedszkolakowi słodki upominek z pluszową przytulanką, dzieci natomiast odwdzięczyły się ciepłym mlekiem i pierniczkami. Serdeczne podziękowanie dla mam za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci. Na zakończenie dnia odbyło się wspólne kolędowanie.
Czytaj całość…
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
 
Drugie miejsce Dominiki w deblu w OTK U16 w Toruniu!
Dominika Podhajecka rozkręca się po wymuszonej przerwie spowodowanej kontuzją lewego nadgarstka. Czternastolatka zajęła 2 miejsce w grze podwójnej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek (do lat 16-u) w Toruniu. Partnerką lubuszanki była Joanna Strzelecka (Toruńska Akademia Tenisowa). W ćwierćfinale Dominika i Asia pokonały 6:2, 6:4 Inkę Wawrzkiewicz (Sopot Tenis Klub) i Nadię Affelt (Toruńska Akademia Tenisowa). W półfinale na drodze naszych tenisistek stanęła para Oliwia Orlińska i Karolina Skowrońska (obie Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) rozstawiona w zawodach z nr 1. Starsze wrocławianki lepiej weszły w mecz zaskakując swoje rywalki, za sprawą siły gry i potężnego serwisu Karoliny wygrywając pierwszego seta 7:5. Dominika i Asia opanowały jednak sytuację na korcie, co raz skuteczniej returnowały wygrywając pewnie drugiego seta 6:2. W super tie breaku od początku wysoko prowadziły młodsze tenisistki, jednak rywalki pod koniec partii wyrównały i Dominika i Asia wygrały ostatecznie mecz po grze na przewagi (5:7, 6:2, 12:10).
Czytaj całość…
 
Jesienny spacer Przedszkolaków
 
11 Listopada
 
Rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego Online
Dnia 10.11.2020r. komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu Recytatorskiego Online Poezji Patriotycznej dla Przedszkolaków, Uczniów Szkół Podstawowych i Dorosłych z Okazji Narodowego Święta Niepodległości. Poniżej podajemy do wiadomości protokół z posiedzenia komisji. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem online, pomysłowość i kreatywność w wykorzystaniu barw oraz symboli narodowych. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom. Uroczyste wręczenie dyplomów, wyróżnień i nagród odbędzie się po zniesieniu obostrzeń, o terminie poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. Już zaraz będą mogli Państwo zobaczyć na naszym Facebooku prezentacje wierszy uczestników konkursu z kategorii I (przedszkola, zerówki) pozostałe kategorie pojawią się w następnych dniach.
Czytaj całość…
 
Uroczyste upamiętnienie Święta Niepodległości
W dniu dzisiejszym w Pracowni Edukacji Kulturalnej dzieci 3-5 letnich odbyło się uroczyste upamiętnienie Święta Niepodległości. Dzieci rozpoczęły występ Hymnem Narodowym, były również inne piosenki i wiersze nawiązujące do dnia 11 listopada. Po występie dzieci wraz z Panią Dyrektor i pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy złożyły kwiaty oraz zapaliły znicz przy tablicy upamiętniającej poległych za Ojczyznę. Anita Garczyk Agnieszka Bańka
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 12 - 22 z 1356