Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Wielki Powrót
W dniu 10.04.2008r na terenie Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyło się spotkanie pani Dyrektor Małgorzaty Gniewczyńskiej, V-ce Dyrektora OSiR Słubice Ryszarda Chusteckiego no i oczywiście wielkiego sportowca, lekkoatlety, autora wspomnień "Przeskoczyłem siebie" (1985), pierwszego Polaka, który 30 lipca 1964r.na zawodach w Sztokholmie skoczył 2,20 m. Edwarda Czernika. Rozmawiano o przyszłości lekkiej atletyki na terenie naszej Gminy, a także powiatu. Ostatecznie ustalono, że pan Edward Czernik zajmie się sekcją lekkiej atletyki, a konkretnie będzie przekazywał swoje ogromne oświadczenie z dyscypliny, którą zajmował się przez długie lata, czyli skokiem wzwyż.
Czytaj całość…
 
I edycja konkursu literackiego
ImageZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I edycji konkursu literackiego  – na najciekawszą, zasłyszaną lub wymyśloną legendę, baśń lub wiersz związany z Górzycą i jej okolicami „O Pióro Wójta Gminy Górzyca”
 
Szkolenie na ściance wspinaczkowej
ImageGminny Ośrodek Kultury w Górzycy organizuje w drugiej połowie marca jednodniowe szkolenie na ściance wspinaczkowej. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończonym szkoleniu oraz  zdobędą uprawnienia - OPERATORA ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1079 - 1081 z 1081