Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Aktualności
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dnia 25 kwietnia 2009r. na terenie Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego w Górzycy odbędą się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego uczestnikami będą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu słubickiego.

Czytaj całość…
 
Wyniki oraz fotorelacja Sztafetowych Bigów Przełajowych 31.03.2009r.
W dn. 31.03.2009 r. odbyły się zgodnie z kalendarzem imprez sportowych
„Sztafetowe Biegi Przełajowe” w ramach POWIATOWEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY powiatu słubickiego na Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym w Górzycy w kategorii Szkół Podstawowych ( dziewcząt i chłopców), Szkół Gimnazjalnych ( dziewcząt i chłopców) oraz Szkół Ponadgimnazjalnych ( dziewcząt i chłopców).
Czytaj całość…
 
Turniej z tradycją.
W niedzielne przedpołudnie 29 marca na sali gimnastycznej w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w którym udział wzięły zespoły z Drezdenka, Kostrzyna oraz Górzycy.                                               
Czytaj całość…
 
KLASYFIKACJA PO III EDYCJACH TURNIEJACH TENISA STOŁOWEGO GRAND PRIX GÓRZYCY '2009
Czytaj całość…
 
WYNIKI III EDYCJI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO GRAND PRIX GÓRZYCY 2009

W sobotę 28 III 2009r. w godzinach popołudniowych rozegrano III turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym.  Przy bardzo wysokiej frekwencji (35 uczestników) zawody rozegrano  - zgodnie z regulaminem – w czterech kategoriach wiekowych. Rywalizacja toczyła się przez ponad 2,5 godziny na pięciu stołach.
Poniżej przedstawiam zwycięzców w poszczególnych kategoriach:Czytaj całość…
 
Koncert ku czci Jana Pawła II
Serdecznie zapraszamy Wszystkich mieszkańców Gminy na uroczysty koncert "Memento Mori - wspomnienie o Janie Pawle II" połączony z czytaniem poezji, który odbędzie się dnia 5 kwietnia 2009r. o godz. 17:00 w Kościele pw. Matki Łaski Bożej w Górzycy.
 
Wielkanocny konkurs recytatorski
Wszystkich miłośników poezji zapraszamy na Wielkanocny konkurs recytatorski.
Czytaj całość…
 
Bądz aktywną mamą druga edycja
Gminne Centrum Informacji w Górzycy przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Zielonej Górze zorganizowało kolejne szkolenie pn. Mama aktywna zawodowo.
Czytaj całość…
 
Uwaga rolnicy
Gminne Centrum Informacji informuję, że dnia 20  marca 2009r. o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie którego celem będzie wypełnianie wniosków o dopłaty rolnicze.Spotkanie przeprowadzi Starszy Specjalista do Spraw ogólno - rolnych pani Janina Mirowska. Zapraszamy zainteresowanych
 
Błyskawiczny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych - rozegrany

Zgodnie  z kalendarzem imprez sportowych - na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy w dn. 14.03.2009r. o godz. 10:00 na boisku wielofunkcyjnym odbył się BłyskawicznyTurniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych zespołów pięcioosobowych.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1013 - 1023 z 1105