Aktualności
Zapraszamy na zajęcia artystyczne "Graffiti"!
 
Ogłoszenie
Szanowni Państwo, zgodnie z nowymi zasadami profilaktyki przeciw COVID-19 z dniem 19 października br. działalność siłowni w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy zostaje zawieszona do odwołania.
 
Zapraszamy!
 
Kotylion niepodległościowy 2020r
 
Popołudnie z iluzją
Zastanawialiście się kiedyś jak iluzjoniści wykonują swoje magiczne sztuczki? Jeśli tak, to odpowiedź możecie poznać już w piątek 23 października br. Serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy na warsztaty iluzji!

 
Uwaga!!!
W związku ze złymi warunkami pogodowymi, zajęcia artystyczne „Graffiti” zostają przeniesione na inny dogodny termin, o którym poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.
 
Zaproszenie na spotkanie-PROMAG
 
Dzień pieczonego ziemniaka
Dnia 06 października 2020r. na Kompleksie Sportowo - Rehabilitacyjnym w Górzycy odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, które spędziliśmy wraz z zaprzyjaźnionym przedszkolem "Słoneczko". Po przybyciu na miejsce dzieci wykonywały ludziki z ziemniaków, kolorowały malowanki związane z tematyką święta. Nie zabrakło ogniska i pieczonych ziemniaków oraz gorącej zupy. Odwiedziły nas również Panie z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum z ciekawymi animacjami. Na zakończenie była słodka niespodzianka - wata cukrowa. Podziękowanie dla przedszkola "Słoneczko" za przyjęcie zaproszenia i miło spędzony czas. Następna integracja już niedługo! Anita Garczyk
Czytaj całość…
 
Zapraszamy na zajęcia artystyczne "Graffiti"!
 
Dominika objęta opieką naukową AWF
Dominika Podhajecka została objęta opieką naukową Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. - Filia AWF Poznań. Program obejmować będzie cykliczny monitoring poziomu zdolności motorycznych i stopnia wytrenowania tenisistki GKT Smecz Górzyca. Badania prowadzone przez pracowników Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu pod kierunkiem dr hab. Piotra Żurka na celu mają podniesienie poziomu sportowego utalentowanej czternastolatki oraz pomoc w odniesieniu jeszcze większych sukcesów tenisowych. Szanowni Państwo, ze względu na ogromne koszty treningów i wyjazdów na zawody szukamy sponsorów i wsparcia dla rozwoju kariery utalentowanej lubuszanki. Dołącz do oficjalnych Partnerów GKT Smecz Górzyca oraz TEAMU Podhajecka. Oferujemy szereg możliwości reklamowych i marketingowych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 1327