Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Objazdowe Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy (foto)

Jak co roku, w ramach akcji „Objazdowe Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury” pracownicy GOK odwiedzili młodych mieszkańców Gminy Górzyca w ich miejscach zamieszkania. 
Każdego dnia pojawiali się w innej miejscowości, dzień zawsze rozpoczynał się od gimnastyki połączonej z zabawą i rozwiązaniem krzyżówki, której tematem przewodnim był zdrowy tryb życia, zdrowe i prawidłowe nawyki żywieniowe . 
Następnie dzieci wraz z instruktorami przygotowywały zdrowe śniadania, których podstawę stanowiły świeże warzywa i owoce. Przygotowane samodzielnie sałatki, kanapki, soki i koktajle znikały ze stołów szybciej niż się na nich pojawiały i niewątpliwie były dla dzieci atrakcją i ciekawą odmianą codzienności. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w „Objazdowych Wakacjach z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górzycy”
Odwiedziliśmy wszystkie wsie Gminy Górzyca:

03.07.2017r. – Pamięcin –boisko przy szkole
04.07.2017r. - Czarnów- plac przy remizie strażackiej
05.07.2017r.- Żabice – sala wiejska
Spudłów- świetlica wiejska
06.07.2017r.- Stańsk-wiata pry boisku do plażówki
07.07.2017r.- Górzyca- Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny
10.07.2017r.- Ługi Górzyckie- plac zabaw 
11.07.2017r.- Laski Lubuskie- świetlica wiejska
Radówek-świetlica wiejska 
12.07.2017r. –Owczary -plac zabaw.
W tegorocznych „Objazdowych wakacjach z GOK udział wzięło łącznie 140 dzieci.
 
Kierujemy słowa podziękowań do wszystkich tych, dzięki którym realizacja naszych założeń była możliwa. Za pomoc szczególnie dziękujemy: sołtysom wsi Stańsk Panu Stanisławowi Kwiekowi i wsi Pamięcin Panu Ryszardowi Cieślakowi, Pani Marii Palmowskiej i Marii Syktus Radnym Gminy Górzyca, Panu Zbigniewowi Hołowaczowi , Pani Annie Wasilewskiej, Panu Robertowi Wojtczakowi , Panu Zbigniewowi Bieniowi i Julce Szaniawskiej 
 
Sporządziły:
Wioletta Sitko Wrótniak
Halina Kowalczyk
 
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »