Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Wycieczka przedszkolaków do Wildparku (foto)

27 czerwca 2017 r. odbyła się coroczna wycieczka przedszkolaków. W tym roku wybraliśmy się za granicę, co prawda tylko do Frankfurtu nad Odrą, gdzie odwiedziliśmy Wildpark. Spotkaliśmy tam przeurocze sarenki, łanie i daniele, dziki, pieski preriowe, pawie, wiewiórki, kozy, lamy i wiele wiele innych zwierząt, a niektóre mogliśmy nawet pogłaskać. Pamiętaliśmy o tym, co lubią zjeść zwierzęta i wzięliśmy dla nich smakołyki - warzywa i owoce, a one jadły nam z ręki. Po wyczerpującym spacerze, zrobiliśmy sobie piknik, rozsiedliśmy się wygodnie na kocach, wyciągnęliśmy smakołyki i korzystając z pięknej pogody, odpoczywaliśmy. Gdy nasze brzuszki były już najedzone, wtedy nasze przedszkolaki zaczęły szaleństwa na placach zabaw. Radości i zabawy było co nie miara. 
Nasza wycieczka, jak zawsze była udana, bawiliśmy się wspaniale. Nawet rodzice naszych przedszkolaków, którzy zawsze jeżdżą z nami, korzystali z uciech na placu zabaw. Tyle radości tylko u nas, w Pracowni Edukacji Kulturalnej!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »