Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017
22 czerwca w Pracowni Edukacji Kulturalnej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. W tym roku nasze zaproszenie przyjęło wielu wspaniałych gości, był pan Wójt gminy Górzyca, pani Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej, pani przewodnicząca Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, nasza pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, wspaniali rodzice i cudowne babcie. 
Specjalnie na ten dzień nasze przedszkolaki pod okiem pani Danusi i pani Marty zaprezentowały dla wszystkich gości przepiękny program artystyczny, pełen wierszy, wspomnień i cudownych piosenek. Każdy przedszkolak z dumą odbierał przygotowane upominki - pamiątkowy dyplom, książkę oraz drobny prezencik. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy chętnie i aktywnie włączali się w działalność naszej Pracowni Edukacji Kulturalnej. Nie zapomnieliśmy również o gościach, sponsorach  oraz paniach z obsługi, które również otrzymali podziękowania. Tego dnia podsumowaliśmy również konkurs na "Ekopojazdy", który rozpoczęliśmy w kwietniu, każda rodzina miała przygotować pojazd, który wykonany był z surowców wtórnych lub materiałów naturalnych. Rodzinki, które wzięł udział w konkursie i przygotowały pojazd otrzymały nagrodę, a że komisji konkursowej ciężko było wybrać najlepszy, wszyscy otrzymali jednakowe nagrody.
Dzieci i rodzice nie zapomnieli również o paniach nauczycielkach i pani dyrektor, które także otrzymały od dzieci upominki, buziaki i kwiatuszki. Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni na sali zaproszeni zostali na słodki poczęstunek, przygotowany wspólnie z rodzicami. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza Pracownia mogła tak aktywnie funkcjonować i działać na tak wielu obszarach. W ramach podziękowania zostanie jeszcze zorganizowana wycieczka, w której biorą udział dzieci wspólnie z rodzicami. 
Podczas wakacji przedszkole otwarte będzie do 31 lipca. Serdecznie zapraszamy!
 
Marta Hołubowicz 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »