Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce klas 0-1 i przedszkoli (foto)
Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce klas 0-1 
i przedszkoli – Górzyca, dn. 1 czerwca 2017 r.
W imprezie udział  wzięło udział  70 zawodników:22  przedszkolaków, 19 uczniów klas „0” i  29 uczniów klas I, ze szkół podstawowych w Górzycy i Czarnowie. W trakcie trwania imprezy z okazji Dnia Dziecka na dzieci czekały niespodzianki w postaci dmuchańców, malowania buzi, baniek mydlanych, cukrowej waty, słodkich bułeczek i lodów. Sponsorami byli: Piekarnia "Bartek" - p. Bartłomiej Kaszkowiak, Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie "Humanitas", Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Górzycy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. 
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale za udział,  a zwycięzcy dodatkowo pamiątkowe dyplomy. 
Składy poszczególnych komisji:
1. Komisja sędziowska biegów –Mateusz Podlipski,  Katarzyna Skowrońska 
2. Komisja sędziowska skoków – Tadeusz Rakoczy
3. Komisja sędziowska rzutów – Teresa  Bednarczyk 

4. Sekretariat – Wioletta Sitko -Wrótniak, Halina Kowalczyk

WYKAZ ZWYCIĘZCÓW:

PRZEDSZKOLA

BIEG NA 40 M – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY
1. Adrianna Fronk – Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy
2. Kornelia Jarocka – Pracowania Edukacji Kulturalnej w Górzycy
3. Filip Kuzioła – Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy
SKOK W DAL – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY
1. Filip Kuzioła – Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy
2. Amelia Motkowicz – Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy
3. Wiktor Sawiak- Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY
1. Kornelia Jarocka – Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy
2. Wiktor Sawiak – Pracowania Edukacji Kulturalnej w Górzyca
3. Pola Kowalczyk – Pracownia Edukacji Kulturalnej w Górzycy


ZERÓWKI
BIEG NA 40 M – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY
1. Kajetan Tomczyk –  SP Czarnów
2. Zuzanna Truszkowska – SP Czarnów
3. Gracjan Pluskot – SP Górzyca
SKOK W DAL – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY
1. Kajetan Tomczyk – SP Czarnów
2. Gracjan Pluskot – SP Górzyca
3. Zuzanna Truszkowska – SP Czarnów
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY
1. Sara Cordona Szulczyk – SP Górzyca
2. Maja Paprocka – SP Górzyca
3. Oskar Jóźwiak – SP Czarnów

KLASY  I
BIEG NA 40 M – DZIEWCZĘTA
Amelia Derbin- SP Górzyca – wyróżnienie

BIEG NA 40 M – CHŁOPCY
1. Aureli Kasperski – SP Czarnów
2. Dariusz Komisarek– SP Górzyca
3. Dawid Urbanek – SP Górzyca

SKOK W DAL Z ROZBIEGU – DZIEWCZĘTA
1. Maja Dziemidowicz – SP Czarnów
2. Lena Romanowska – SP Górzyca
3. Antonina Knap – SP Górzyca

SKOK W DAL Z ROZBIEGU – CHŁOPCY
1. Alan Dąbrowski – SP Czarnów
2. Dawid Urbanek – SP Górzyca
3. Łukasz Łapo – SP Górzyca

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – DZIEWCZĘTA
1. Antonina Knap– SP Górzyca
2. Amelia Derbin – SP Górzyca
3. Lena Romanowska – SP Górzyca

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – CHŁOPCY
1. Alan Dąbrowski – SP Czarnów
2. Aureli Kasperski– SP Czarnów
3. Dariusz Komisarek – SP Górzyca
 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »