Ankieta

Jak często odwiedzasz naszą stronę?
 

Logowanie

Otwarte Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce (foto)
Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzyca w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych i Gimnazjów 2 czerwca 2017r.
W imprezie  łącznie wzięło udział  274 zawodników .W tym 203 ze Szkół Podstawowych z Górzycy , Żabic ,Czarnowa i Kowalowa  oraz 71 zawodników z  Gimnazjum z Górzycy i Kowalowa.
Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy.
Składy  komisji:
1. Komisja sędziowska biegów – Agnieszka Jackiewicz
2. Komisja sędziowska skoków – Tadeusz  Rakoczy, Filip Hytry
3. Komisja sędziowska rzutów  – Teresa Bednarczyk, Mateusz Podlipski

4. Sekretariat – Wioletta Sitko-Wrótniak, Halina Kowalczyk


WYKAZ ZWYCIĘZCÓW 

KLASY  II-III

BIEG NA 40 M – DZIEWCZĘTA
1. Weronika Nerko- SP Górzyca
2. Zofia Tyrańska- SP Górzyca
3. Hanna Kwiek- SP Czarnów

BIEG NA 40 M – CHŁOPCY
1. Alan Roziel- SP Czarnów
2. Wiktor Dereczennik- SP Czarnów
3. Maciej Szabunia- SP Górzyca

SKOK W DAL Z ROZBIEGU– DZIEWCZĘTA
1. Wiktoria Grzywacz- SP Górzyca
2. Honorata Knap- SP Górzyca
3. Hanna Kwiek- SP Górzyca
SKOK W DAL Z ROZBIEGU – CHŁOPCY
1. Alan Roziel- SP Czarnów
2. Wiktor Dereczennik- SP Czarnów
3. Dawid Szczęśniak- SP Czarnów

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – DZIEWCZĘTA
1. Honorata Knap- SP Górzyca
2. Wiktoria Nerko- SP Górzyca
3. Zuzanna Staszak- SP Górzyca

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – CHŁOPCY
1. Dawida Szczęśniak- SP Czarnów
2. Damian Rolak- SP Górzyca
3. Marcel Bańka- SP Górzyca

KLASY  IV-VI

BIEG NA 60 M – DZIEWCZĘTA
1. Agnieszka Walczak- SP Kowalów
2. Anna Kondratowicz- SP Kowalów
3. Julia Najdek- SP Górzyca

BIEG NA 60 M – CHŁOPCY
1. Daniel Piotrowski- SP Kowalów
2. Kacper Możdżonek- SP Kowalów
3. Błażej Szalast- SP Żabice

SKOK W DAL Z ROZBIEGU – DZIEWCZĘTA
1. Agnieszka Walczak – SP Kowalów
2. Olga Gnach- SP Górzyca i Anna Kondratowicz –SP Kowalów
3. -



SKOK W DAL Z ROZBIEGU– CHŁOPCY
1. Daniel Piotrowski- SP Kowalów
2. Kacper Możdżonek- SP Kowalów
3. Mateusz Szwarc- SP Czarnów

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – DZIEWCZĘTA
1. Oliwia Truszkowska- SP Czarnów
2. Justyna Filipiak- SP Czarnów
3. Julia Solińska – SP Górzyca

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – CHŁOPCY
1. Błażej Szalast- SP Żabice
2. Mateusz Rolak- SP Górzyca
3. Konrad Wojnarowski- SP Górzyca

GIMNAZJUM

BIEG NA 60 M – DZIEWCZĘTA
1. 1.Julia Bień- Gimnazjum Górzyca
2. 2.Julia Choroszko- Gimnazjum Górzyca
3. 3.Maria Przemyska- Gimnazjum Górzyca
BIEG NA 60 M – CHŁOPCY
1. Dawid Preisner- Gimnazjum Kowalów
2. Bartosz Rolak- Gimnazjum Górzyca
3. Konrad Paliwoda- Gimnazjum Górzyca



SKOK W DAL – DZIEWCZĘTA
1.Julia Bień – Gimnazjum Górzyca
2.Małgorzata Pieprz- Gimnazjum Gorzyca
3. Julia Choroszko- Gimnazjum Górzyca


SKOK W DAL – CHŁOPCY
1. Marek Kalwiński- Gimnazjum Kowalów
2. Kacper Mazur- Gimnazjum Górzyca
3. Gracjan Krasucki- Gimnazjum Kowalów

PCHNIĘCIE KULĄ  3 kg– DZIEWCZĘTA
1. Klaudia Kopera- Gimnazjum Górzyca
2. Weronika Flejter- Gimnazjum Górzyca
3. Agata Szary- Gimnazjum Górzyca

PCHNIĘCIE KULĄ 4 kg– CHŁOPCY
1.Bartosz Rolak- Gimnazjum Górzyca
2. Bartosz Oczyński- Gimnazjum Kowalów
3.Patryk Piechota- Gimnazjum Górzyca

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »